Hazır PC stok fan sorunu

stok fan takılı değil ben oraya koydum rasgele bi yere. iade falan çok uğraştırıcı iş ama zarar görme ihtimali falanda düşündürüyor beni.
Bence sistemi çalıştırmayı dene. Fan siz kasayı oynatınca düştüyse birşey olacağını sanmam.
Eski sistemde kasadaki tozları süpürürken fanı anakartın üstüne düşürmüştüm onda bile birşey olmadı. Biraz şans işi 😀

@ozymandias11

Eger imkaniniz varsa sogutucunun kablosunu cikarin, kasayi alin ve direkt Vatan Bilgisayar subesine gidin. Orada sogutucunun dogru bir sekilde takilmadigini belirtin. Kendileri taksin ve test etsinler. Kendiniz kurcalarsaniz hatayi sizin üzerinize yikmaya calisirlar. Bence hic o topa girmeyin.

@Exinie

Klasik Vatan Bilgisayar iste. Ne beklersin.

@ozymandias11

Eger imkaniniz varsa sogutucunun kablosunu cikarin, kasayi alin ve direkt Vatan Bilgisayar subesine gidin. Orada sogutucunun dogru bir sekilde takilmadigini belirtin. Kendileri taksin ve test etsinler. Kendiniz kurcalarsaniz hatayi sizin üzerinize yikmaya calisirlar. Bence hic o topa girmeyin.

@Exinie

Klasik Vatan Bilgisayar iste. Ne beklersin.

Media Markt'da HDD kablosunu takmayı unutmuş Technopat'ın videosunu izleyip takmıştım. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı