Hazır sistem alırken işletim sistemi de alınmalı mı?

Josepstalin

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan yeni bir bilgisayar alacağım ve işletim sistemi almama gerek var mı seçeneklerden yoksa FreeDOS olarak gelse USB ile Windows 11 yükleyebilir miyim? Çünkü ortalama 1200 TL gibi bir fiyat farkı var daha önce USB ile çok Windows 10 format falan attım. Yeni olan bir bilgisayarda Windows 11 yüklerken sıkıntı yaşar mıyım? Veya sistem almasan deneme sürümü falan yüklü oluyor mu?

Son düzenleme:
İtopya'dan yeni bir bilgisayar alacağım ve işletim sistemi almama gerek var mı seçeneklerden yoksa FreeDOS olarak gelse USB ile Windows 11 yükleyebilir miyim? Çünkü ortalama 1200 TL gibi bir fiyat farkı var daha önce USB ile çok Windows 10 format falan attım. Yeni olan bir bilgisayarda Windows 11 yüklerken sıkıntı yaşar mıyım? Veya sistem almasan deneme sürümü falan yüklü oluyor mu?

Kesinlikle gereği yok 1200 TL nizi çar çur etmeyin. Ücretsiz olarak da etkinleştirme yapabilrisin bazı yollarla.

Kesinlikle gereği yok 1200 TL nizi çar çur etmeyin. Ücretsiz olarak da etkinleştirme yapabilrisin bazı yollarla.

Gerek yok. Microsoft'un sitesinden istediğin Windows'u indirip USB bellek hazırla, sistem geldiğinde kendin Windows kur. Sonradan da ister OEM key alırsın, ister Windows'u etkinleştirmeden kullanırsın.

Tamamdır teşekkürler.

Aga ne gerek var? Git bilgisayarcıya attır USB'ye, onlar zaten gerekli yolu söylüyor. En olmadı key satın alırsın Trendyol'da falan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı