Hazır Sistem almak için en uygun site hangisi?

NousrAX

Hectopat
Merhabalar. Yeni bir sistem toplamak istiyordum. Ama internetten araştırınca firmaların kendi sistemleri daha ucuza gelince ben de hazır almaya karar verdim. Aklımda az çok sistemler oturdu. 3600-3900 civarı bakıyorum. G2 sistemi gördüm İtopya'da. Onun dışında İncehesap, Sinerji gibi firmalar var. Sizce en güvenilir ve en ilgili hangisidir? Hangisiyle alışveriş yapılabilir. Sistem tavsiyesinde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

Itopya'nın hazır sistemleri fena değil gayet uygun fiyatlı ve güzel sistemler, bol seçenekli. Ama kendin toplamanı tavsiye ederim. İhtiyaçlarını net olarak belirleyip Technopat üzerinden bu ihtiyaçlara yönelik yardım istersen sana en uygun sistemi alırsın ve yüzün güler.

Itopya'nın hazır sistemleri fena değil gayet uygun fiyatlı ve güzel sistemler, bol seçenekli. Ama kendin toplamanı tavsiye ederim. İhtiyaçlarını net olarak belirleyip Technopat üzerinden bu ihtiyaçlara yönelik yardım istersen sana en uygun sistemi alırsın ve yüzün güler.
Tabii bu işleri biliyorsan, bilmiyorsan itopyadan al sadece ekran kartını takıyorsun.

Tabii bu işleri biliyorsan, bilmiyorsan itopyadan al sadece ekran kartını takıyorsun.

Kendisi yine tek bir siteden toplayıp kurdurabilir. Ücretsiz kurulum yapıyorlar hatta kablolamayı itopya ve incehesap çok iyi yapıyor. SSD, HDD, RAM gibi parçaları farklı sitelerden de satın alabilir.

Toplamak aklımdan geçiyordu. Ama G2 sistem bile 4000'den aşağı toplanmıyor bu yüzden hazır alacağım.
Sistem sorucam bu konu başlığı altından, sorabilir miyim ? sayın Modlar.

Burdan bakabilirsin fiyatı düşük RAM'ini 16 GB yaptıktan sonra bir monitör alarak sağlıklı bir şekilde kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı