Hazır sistem için site önerisi

DarkMadren

Hectopat
Merhaba Vatan'ın internet sitesinden OEM hazır sistem almayı düşünüyordum ama Vatan nedense internetten olan OEM satışını kapattı ve ben nereden hazır sistem alacağımı bilmiyorum 6.300 TL'ye kadar bir hazır sistem önerisi veya güvenilir bir site önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Vatan'ın internet sitesinden OEM hazır sistem almayı düşünüyordum ama Vatan nedense internetten olan OEM satışını kapattı ve ben nereden hazır sistem alacağımı bilmiyorum 6.300 TL'ye kadar bir hazır sistem önerisi veya güvenilir bir site önerir misiniz?
Gamegaraj.Uygun güvenilir.

AMD RYZEN 5 3500x
Rtx 2060 Super
Biostar B450m anakart
8GB Ram
240Gb SSD
RGB kasa
600w 80+psu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-09-11-10-58-564_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-09-11-10-58-564_com.android.chrome.jpg
    126,6 KB · Görüntüleme: 176
Vatan niye oem kapattı dediniz, girdim baktım şimdi var.

Ayrıca biostar bios'u için rezalet diyen çok yorum gördüm internette. gamegaraj güvenilir dursa da hem çok çok az parça çeşitlilikleri olduğu için (bazı hazır sistemlere bile tıkladığınızda stok yok diyor parçalarına) hem de hem biostar anakartları kullandığı için tercih edemiyorum. Crucial bx serisi de dram'i olmadığı için en tıraş ssd kullanabilecekleri, hem ısınma sorunları olduğundan, hem de uzun kullanımlarda, uzun süre oyun oynama gibi, cache'i dolduğu için yavaşladığından bahsediliyor.

Ha bir de kasa seçmeye izin vermemesi aşırı saçma, kasası daha düzgün nefes alıyor diye üst model almak isterken alt model almanız gerekiyor, sonra bir bakıyorsunuz siz 2080 super isterken en fazla 2060 super var içinde, bu nedir abi? Kullandıkları her türlü donanım hakkında bilgi vermeleri ve seçim yapmaya izin vermeleri gerekli. Resmen satın alacaktım bu sebepten almadım, ve benim gibi pek çok insan olduğundan da eminim. Full cam kasaya 2080 super koyuyorlar.

Geri
Yukarı