Hazır sistem nereden alınmalı?

İnce Hesap öneririm nedeni ise 2 yıldır önce sistem aldım halada onu kullanıyorum neyse aldıktan 6 yada 9 ay içinde PSU patladı. Bizde iadeye verdik helal olsun adamlar 2 günde yeni PSU takıp bize geri yolladılar o yüzden İnce Hesabıda göz önünde bulundurun derim.

Bu mesaja neden güldünüz? Arkadaşin önerdiği yerlerden toplanabilir.
İkiside kazık siteler hocam, İtopya bazen güzel indirimler yapıyor, Vatan'da öyle fakat genel olarak kazık.

Vatanın hizmeti gayet iyi montaj ücreti de almıyorlar fiyatlardan dolayı mı bu tepkiler?
Hocam o kadar para verdikten sonra bir zahmet montaj ücreti almasın. Zaten çoğu yer almıyor montaj ücretini.

Vatanın hizmeti gayet iyi montaj ücreti de almıyorlar fiyatlardan dolayı mı bu tepkiler?

Montaj hizmeti dediğin önüne 1 tane Youtube videosu açsan baka baka yapabileceğin veya birinin cebine 100 TL sıkıştırdın mı senin için yapabilecek bir olay. Haydi 200 TL ver toplayacak kişiyi coşturmak için.

Vatan'da ise atıyorum başka siteden 15K'ya alacağın sistem için 20K veriyorsun.

Bunun net bir cevabı yok bir tık fazla araştırmak ve bir çok forumu sık sık takip etmek gerekiyor. Araştırmalarınla değerlendikten sonra çoğu insanın pozitif tepki verdiği sistemler nereden satılıyorsa (tabii siteyi de araştırarak) alınabilir. Unutulmamalı ki çok uygun sistemler bazen bir saat bile dayanmayabiliyor.

Geri
Yukarı