Hazır sistem önerisi

@Apexun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10. Nesil I3 10100 ile O.C edilmiş 3600X ile aynı oyun performansına sahip oluyorsun. Bilmediğin için konu açıyorsun yardım ediyorum bari üsteleme. Bu fiyatlarda alabileceğin en iyi sistemlerden birisini önerdim. @Apexun 8500 TL'ye kadar çıkabilen bütçe ile 10K harcamak iyi Matematik.

Zorlarsam belki 10 bin TL'ye çıkarım veya o bütçeye çıkana kadar beklerim sıkıntı olmaz. O civarlara ne önerirsiniz?
@Apexun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10. Nesil I3 10100 ile O.C edilmiş 3600X ile aynı oyun performansına sahip oluyorsun. Bilmediğin için konu açıyorsun yardım ediyorum bari üsteleme. Bu fiyatlarda alabileceğin en iyi sistemlerden birisini önerdim. @Apexun 8500 TL'ye kadar çıkabilen bütçe ile 10K harcamak iyi Matematik.
Dostum cidden zeka probleminmi var sana i3 istemiyorum diyorum neyini anlamıyorsun.Almayacam yahu bu kadar basit.Sana özelliklerini söyle demiyorum direkt almayacağım diyorum.Kendince triplere giriyorsun.

Zorlarsam belki 10 bin TL'ye çıkarım veya o bütçeye çıkana kadar beklerim sıkıntı olmaz. O civarlara ne önerirsiniz?

Dostum cidden zeka probleminmi var sana i3 istemiyorum diyorum neyini anlamıyorsun. Alnayacağım yahu bu kadar basit. Sana özelliklerini söyle demiyorum direkt almayacağım diyorum. Kendince triplere giriyorsun.

Beğenmiyorsan sen topla bizden daha iyi anlıyorsun belli zaten.
@volkswagen passat sorun ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı