Hazır sistem önerisi

animloss

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar,

Hepsiburada'da premium üyeliğim var. Buradan alacağım sistemlerde farksız 6 ay taksit imkanı sunuyor. Bu yüzden sistemi Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. Şu an gözüme kestirdiğim 2 sistem var ve hangisini alacağımdan emin değilim. İkisinin de fiyatı aynı sadece depolama ve ekran kartlarında oynama var. Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İki sistem de alınmaz rezil fiyatlarda. Maksimum bütçe nedir?

4070 Ti süper sistemler var o fiyatlara.

Hocam 50-55 civarı bir bütçem var ama sistemleri özellikle Hepsiburada'dan seçtim çünkü dediğim gibi Premium olduğum için 6 aya kadar farksız taksit imkanları sunuyor.

Bir de bunu genel olarak oyun için değil de edit programları için kullanacağım. Genellikle kurgu ve animasyon işlerinde RAM ve işlemci daha önemli. Sadece oyun için almıyorum yani.

Hocam 50-55 civarı bir bütçem var ama sistemleri özellikle Hepsiburada'dan seçtim çünkü dediğim gibi premium olduğum için 6 aya kadar farksız taksit imkanları sunuyor.

Bir de bunu genel olarak oyun için değil de edit programları için kullanacağım. Genellikle kurgu ve animasyon işlerinde RAM ve işlemci daha önemli. Sadece oyun için almıyorum yani.

50-55k TL bütçeye ne 4060 alınır ne de 3050. çok sağlam kazıklanmış olursun ikisini de alırsan Hepsiburada Trendyol N11 gibi yerler kazık fiyatlar.

İki sistem de alınmaz rezil fiyatlarda. Maksimum bütçe nedir?

4070 Ti süper sistemler var o fiyatlara.

Ayrıca bu sistem hem oyun için hem de diğer tüm işlerinde fazlasıyla memnun eder seni.

Ayrıca bu sistem hem oyun için hem de diğer tüm işlerinde fazlasıyla memnun eder seni.
Hocam eski konularıma bakarsanız belki 1 senedir sistem almaya çalışıyorum ama ne bütçe değişiyor ne de sistem fiyatları aynı kalıyor. Bütçem her ay geçen ayın bir altındaki sisteme denk düşüyor. Gaming gen'in taksit problemi olmasa oradan alırım hiç düşünmem bile ama taksit seçenekleri... :(

Hocam eski konularıma bakarsanız belki 1 senedir sistem almaya çalışıyorum ama ne bütçe değişiyor ne de sistem fiyatları aynı kalıyor. Bütçem her ay geçen ayın bir altındaki sisteme denk düşüyor. Gaming gen'in taksit problemi olmasa oradan alırım hiç düşünmem bile ama taksit seçenekleri... :(
GameGaraj gibi yerlerde taksit yönünden uygun oluyor bildiğim. Oraya da bakın.

Bir öneriniz var mı hocam? Ben Gaming gen dışında pek denk gelmedim güzel F/P bir sisteme.
Misal bu sistem, RAM-Ssd ve soğutucu özelleştirmesi ile alınabilir.

Hocam sen bu sistemlere bu fiyata vereceğine GameGaraj yerlerden vade farkı ödeyerek alsan yine 2 kat daha iyi sistem dizersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı