Hazır sistem önerisi

Misal bu sistem, RAM-SSD ve soğutucu özelleştirmesi ile alınabilir.

İyi sistemmiş belirtilen değişiklikler yapılarak alınır.

Misal bu sistem, RAM-Ssd ve soğutucu özelleştirmesi ile alınabilir.
Hocam bunun muadili intel işlemcili bir sistem var mı? AMD fobim var da biraz. :D

İntel i ne yapacaksın ki? Render işin falan yoksa aşırı gereksiz ve fahiş oluyor. Ayrıca AM5 soket performans ve destek olarak daha avantajlı.
Hocam benim asıl işim render zaten. Genel olarak oyun değil. Bana RAM'i sağlam olan, Adobe programlarını kastırmadan kaldırabilecek, hızlı ve sorunsuz render alabilecek bir sistem lazım. Benim için işlemci ve RAM daha önemli. Ekran kartı sıkıntı değil, 3D grafik yapmıyorum zaten. Oynadığım bir oyun var o da Valorant. O yüzden oyun ağırlıklı bir sistem istemiyorum çok.

Hocam benim asıl işim render zaten. Genel olarak oyun değil. Bana RAM'i sağlam olan, Adobe programlarını kastırmadan kaldırabilecek, hızlı ve sorunsuz render alabilecek bir sistem lazım. Benim için işlemci ve RAM daha önemli. Ekran kartı sıkıntı değil, 3D grafik yapmıyorum zaten. Oynadığım bir oyun var o da Valorant. O yüzden oyun ağırlıklı bir sistem istemiyorum çok.
Şuan telefondayim Intel sistem GameGaraj da varmı bilmiyorum bakmak lazım. Siz o siteden bakın buraya atın beğendiğinizi biz yorumlarız. Birde konu başlığında belirtsen render ağırlıkli sistem diye ona göre öneri yapılırdı.

Şuan telefondayim Intel sistem GameGaraj da varmı bilmiyorum bakmak lazım. Siz o siteden bakın buraya atın beğendiğinizi biz yorumlarız. Birde konu başlığında belirtsen render ağırlıkli sistem diye ona göre öneri yapılırdı.
İkinci mesajda belirtmiştim ama haklısınız konuda da belirtmem gerekiyordu.

Şu sistem + işlemciyi i7 14700KF ile değiştirsem nasıl olur sizce?

14700KF 20 çekirdek. Diğeri 14. İş alanında çekirdek sayısı daha önemli.
RAM i bedavadan XPG Lancer 32 yap. SSD ise KC 3000 seç.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı