Hazır sistem tavsiyesi

birisi şu vatan da kartsız taksit olayını detaylı acıklayabilir mi güzel bi imkan.
Ben ordan Mayıs ayı gibi telefon alacaktım almadım ama o anki olayı anlatayım.

Öncelikle bir numaraya tc ile kısa mesaj atılıyor. Size ne kadar limit kullanabilme imkanınız varsa o tutar belirtiliyor. Sizde o tutara taksitli veya peşin kredi tutarı kadar vatandan istediğiniz ürünü alıyorsunuz. 12/24/36 ay taksit seçeneği bunlara da göre de faiz oranları var. Bildiğim hatırladığım kadarıyla on iki ayda faiz yok. Siz kararınızı verince krediyi tamamlamak için Müşteri temsilcisi ile sesli görüşme yapıyorsunuz. Orda sorduklarında işsizim gibi öğrenciyim gibi sözler söylemeyin kabul edilmiyor. Ben öğrenciyim dediğim için alamadım :)

Umarim açıklayıcı olabilmisimdir..

Ben ordan Mayıs ayı gibi telefon alacaktım almadım ama o anki olayı anlatayım.

Öncelikle bir numaraya tc ile kısa mesaj atılıyor. Size ne kadar limit kullanabilme imkanınız varsa o tutar belirtiliyor. Sizde o tutara taksitli veya peşin kredi tutarı kadar vatandan istediğiniz ürünü alıyorsunuz. 12/24/36 ay taksit seçeneği bunlara da göre de faiz oranları var. Bildiğim hatırladığım kadarıyla on iki ayda faiz yok. Siz kararınızı verince krediyi tamamlamak için Müşteri temsilcisi ile sesli görüşme yapıyorsunuz. Orda sorduklarında işsizim gibi öğrenciyim gibi sözler söylemeyin kabul edilmiyor. Ben öğrenciyim dediğim için alamadım :)

Umarim açıklayıcı olabilmisimdir..
anladım teşekkürler.

Vatan bilgisayar'ın nakit ile taksit imkânı verdiğini sanmıyorum. Daha önce kimseden duymadım işin aslı.
vatan computer ve odeabank ın iş birliği gibi bişey odeabank vatandan alışveris yapabilmen için sana kredi çıkarıyor taksite bölüyo sende ödüyosun ptt den atm den falan kredi kartın olmadan taksit yaptırmıs oluyosun.

vatan computer ve odeabank ın iş birliği gibi bişey odeabank vatandan alışveris yapabilmen için sana kredi çıkarıyor taksite bölüyo sende ödüyosun ptt den atm den falan kredi kartın olmadan taksit yaptırmıs oluyosun.
Doğru . Bir kaç gün önce bende aramıştım öğrenmej için , pazartesi günü Vatan Bilgisayara gideceğiz ve halledeceğiz .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı