Hazır sisteme SSD önerisi

eladelisi

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
asd.png

Ben web programlama öğrenmek için bu kasayı satın almak istiyorum. Ama birkaç tane SSD seçeneği var. Sizce hangi SSD'yi seçmeliyim? Aradığım özellikler Gentoo Linux kullanımında iyi performans ve uzun yıllar dayanma. Aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az.

Çöp sistem. Parça parça alarak aynı fiyata daha iyisini alırsınız. 10.200 TL:

İleriye dönük ve kaliteli PSU, çok daha kaliteli ve donanımlı anakart, daha iyi SSD (Eğer bütçen yeterse 400 TL farkla Exceria Plus modelini al), kasa olarak da daha iyi.

Çöp sistem. Parça parça alarak aynı fiyata daha iyisini alırsınız. 10.200 TL:
İleriye dönük ve kaliteli PSU, çok daha kaliteli ve donanımlı anakart, daha iyi SSD (eğer bütçen yeterse 400 TL farkla Exceria Plus modelini al), kasa olarak da daha iyi.

Hocam herhalde hazır sistemi almaktan vazgeçeceğim. PSU tehlikeli diyorlar. Bir de bu hazır sistemin donanımları sürekli değişiyor. Sağ olun.

Hocam herhalde hazır sistemi almaktan vazgeçeceğim. PSU tehlikeli diyorlar. Bir de bu hazır sistemin donanımları sürekli değişiyor. Sağ olun.
Mantıklı bir hareket olur. Önerdiğim sistem hem bileşen kalitesi olarak hem de ileriye dönük olması açısından daha mantıklı. APU sistemlere genelde çer çöp bileşenleri dolduruyorlar. APU toplayacaksan kendin toplamak daha mantıklı.

Bütçen varsa daha iyi bir kasa tercihi yapabilirsin. Fiyatı çok uygun diye Zoko tercih ettim. 950 TL'ye iyi.

Geri
Yukarı