Hazır Sistemler Mantıklı mı?

ethemdzdar1

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Ben yaz mevsiminde bir PC alacağım fakat kararsız kaldım. İnternette hazır sistemler var ve bunlar gayet güzel gözüküyor. Parçaları kendim mi toplayayım yoksa hazır mı alayım? Fiyatlar da stabil olmadığı için kararsız kaldım. Eğer kendim toplarsam parçaları farklı zamanda sıra sıra alacağım. Alacağım maksimum fiyat 9.5 bin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistemlerde dönem dönem kampanyalar oluyor o zaman toplamaktan daha uyguna geliyor fiyatları. O sistemlerde bazen kötü PSU ve SSD falan oluyor alırken buna dikkat edin bütçenize göre.

Ucuz oyuncu bilgisayarı diye satılan şeylerde genellikle c4 psu falan oluyor. Veya çok kötü hdd/ssd takılıyor. Bana göre toplama bilgisayar en en iyisi. Ancak evet, daha uyguna gelen hazır sistemler de var.

Ucuz oyuncu bilgisayarı diye satılan şeylerde genellikle c4 psu falan oluyor. Veya çok kötü hdd/ssd takılıyor. Bana göre toplama bilgisayar en en iyisi. Ancak evet, daha uyguna gelen hazır sistemler de var.
Hocam bahsettiğim hazır sistemler gamegaraj vs. Yani pek bir kalite sorunu yoktur. Peki 9.5k fiyata öneriniz var mı?

Hocam bahsettiğim hazır sistemler GameGaraj vs. yani pek bir kalite sorunu yoktur. Peki 9.5k fiyata öneriniz var mı?

Bu sabah 12 k'ya RTX 3050 ekran kartlı PC geldi bence kaçırmayın.

Bu sabah 12 k'ya RTX 3050 ekran kartlı PC geldi bence kaçırmayın.
Gördüm bunu fakat bütçemi çok aşıyor. En fazla 10k yapabilirim.

Geri
Yukarı