Sinerji Hazır Sistemler Nasıl ?

İlk başta gtx 970 yazmayı düşünmüştüm, fakat r9 390x daha performanslı olduğu için fikrimi değiştirdim. Silmeyi unutmuşum.

Buda burada kalsın toplanacağına emin olabilirsin :)
Fakat sana şöyle bir durumdan bahsedeyim.
R9 390 ile 390x arasında çok bir fark yok.
Onun yerine 390 seçip işlemciyi i7 6700 seçebilirsin 3550 3600'ü bulabilir. Ben 3500'e sığdırıyordum, vatan r9 390x'i 1420 civarına satıyordu. Fiyatını arttırmış.
İ7 olması oyun için fazla dersen haklısın, fakat bir sistemin oyun dışında menülerde gezmen internette gezmen her anlamda her işlem açısından gücü sağlayan işlemci olduğu için i7 olması senin yararına olur. Zaten 1080p monitör için r9 390 neredeyse ayar kısmadam yıllarca götürecektir.
Hocam illa ki günlük performansta hız isteniyorsa İ5 6600K'da çok hızlı iş yapar.

Sinerjideki sistem hazır gibi görünmesine rağmen bizim burda toplayacağımız mantıktadır. Bir tek bir kaç konuda kablolama sistemine dikkat etmediklerini okumuştum. Bunun haricinde eğer oyun oynayacaksınız işlemciyi kısıp ekran kartına yüklenebiliriz.
1.JPG

+Sapphire R9 390 NITRO TRI-X OC 8GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı = 2849 TL. Daha yüksek fps alabileceğiniz bir sistemdir.

Sinerji yada başka firma illa elindeki deposundaki ürünlerin güncel rakamları ile sistemi toplayacaktır. Oysa hepimiz biliyoruz ki ; anakart "a" da işlemci "b" de ram "c" de ucuz olabiliyor. Bu şekil en az %10-15 tasarruf edilebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı