Hazır sistemlere zam geldi

Bir akıllı sensin ha dostum. O zaman bana diğer marka model kartların yurt dışı ile aynı fiyatta olduğunu açıklar mısın? Ne yani gidip 4080'de çakallık yapıp RX 6700 gibi kartlarda yahu bu halkın alım gücü düşük ben ucuza koyayım deyip insafa mı geldiler? Donanım Arşivi de söylüyor fahiş fiyat kartları almayın diye. Çakallık etmeye çalışanlar elbet olacak. 12 yaşında değilsen Akakçe kullanmayı bilirsin zaten. Anlattığı şeye bak. Sanki millet babasının hayrına Bulgaristan'dan falan PS5 alıyor. Tüm ürünler kazık satılıyormuş gibi bir de açgözlü satıcılar demesi yok mu?

Ben tek suçlu satıcılar mı dedim? Bu suçun ortağı dedim. Lakin siz konuyu sürekli farklı yerlere çekiyorsunuz. 21 yaşındayım bugüne kadar tüm ürünleri piyasayı detaylıca araştırarak aldım merak etmeyin. Ülkemizde AMD ekran kartları Nvidia kıyasla çok rağbet görmediği için fiyat olarak hep avantajlı zaten bu yıllardan beri böyle. Bunu bilmeyecek kadar donanım sektörüne yeni merak saldınız herhalde. O izlediğini belli ettiğin videoda zaten buna değiniliyor. İşin gücün tek suçlusu dolar deyip kavga etmek. Daha da uzatmıyorum bu düşüncenle iyi günler, iyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ben tek suçlu satıcılar mı dedim? Bu suçun ortağı dedim. Lakin siz konuyu sürekli farklı yerlere çekiyorsunuz. 21 yaşındayım bugüne kadar tüm ürünleri piyasayı detaylıca araştırarak aldım merak etmeyin. Ülkemizde AMD ekran kartları Nvidia kıyasla çok rağbet görmediği için fiyat olarak hep avantajlı zaten bu yıllardan beri böyle. Bunu bilmeyecek kadar donanım sektörüne yeni merak saldınız herhalde. O izlediğini belli ettiğin videoda zaten buna değiniliyor. İşin gücün tek suçlusu dolar deyip kavga etmek. Daha da uzatmıyorum bu düşüncenle iyi günler, iyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tek suçlu satıcılar demediniz ama öyle davranıyorsunuz. Ben de hepsi vergiler yüzünden demedim. Videoda da söylüyor. 4070 gibi kartlar bu saçma fiyatlarda şuanda. Sanki yurtdışından aldığınız herşeyi ucuza alıyormuş gibi konuşuyorsun. Bazıları eşit fiyatta bazıları burada daha bile ucuzdur muhtemelen. Bazıları da daha pahalı. Ayrıca bu vergilerin yüksek olduğunu ve bu fiyatlara çok etkisi olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. Başta söylediğim buydu zaten. Ayrıca Amd kartlara ilgi az falan değil. Eskidendi o dön günümüze gel. Şuanda Rx 6600 en f/p performans kart. Aşırı da sık alınmaya başladı artık. Çünkü ekonomi çöktü Nvidia kazık sattığından millet alternatif arıyor. Ha bide ''izlediğimi belli ettiğim'' videoda da söylüyor Amd kartlar için de geçerli bu durum. Video sonunda mı ne söylüyor aç bak.

Tek suçlu satıcılar demediniz ama öyle davranıyorsunuz.

:D

Her şeyin dolar olduğunu sanıyorsun yani? Yurt dışından parçaların dolar fiyatına bakıp TL çevir bakayım Türkiye'de satılanlar ile arasında ne kadar fark olduğunu görürsün.

Kur yüzünden zaten fiyatlar yüksek üstüne satıcılarımız binlerce TL ekleyip piyasada satıyor.

Bak kuru da söyledim yüksek diye, satıcıların suçunu da söyledim.

Ek olarak şu an 6700 XT almak yerine daha düşük performans veren 3060'ı sırf markaya güvenlerinden ötürü alan bir sürü kişi var. Ben bizzat yaşadığım uyguna alma deneyimimi ve örnek bir ürün attım bakın her şey çok daha ucuz demedim, NVIDIA kanadında popüler kartların çoğu da daha ucuzdur bu arada neyse, siz sanırım bunları gözden kaçırdığınız için tartışmaya döndü ortam.

Yeni konular

Geri
Yukarı