HD 3400 LoL düşük FPS

Whitesleeper

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayar özellikleri şunlar:
İşlemci: Pentoum(r) Dual-Core CPU [email protected] GHz.
RAM 2 GB.
32 Bit isletim sistemi.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400.
Anakart: MS7529 ver:1.1 G313M3 V2.
Bilgisayarda LoL açılıyor ancak kasıyor, yapabileceğimiz bir şey var mı? Ne tavsiye edersiniz?

RAM 2 GB.
32 Bit isletim sistemi.
Anakart: MS7529 ver:1.1 G313M3 v2.
Bilgisayarda LoL açılıyor ancak kasıyor, yapabileceğimiz bir şey var mı? Ne tavsiye edersiniz?

Tür.

RAM 2 GB.
32 Bit isletim sistemi.
Anakart: MS7529 ver:1.1 G313M3 v2.

RAM arttır internetten araştır bakım ve belli ayarlar yap gereksiz hizmetleri kapatmak gibi ve 64X'e geç güncel olmayan driverleri güncelleyebilirsin. Win 8'ya da 10 kullan 7'de sorun çıkartabiliyor PC aşırı kasıyor kitleniyor ya da takılıyorsa Win 7 takıl. 10 ağır gelebilir ama sakın RAM arttırmadan 10'a geçme 8 GB RAM yapmaya çalışma aynı marka aynı model ayni MHz olsun aklıma gelenler bunlar.

Tür.

RAM arttır internetten araştır bakım ve belli ayarlar yap gereksiz hizmetleri kapatmak gibi ve 64X'e geç güncel olmayan driverleri güncelleyebilirsin. Win 8'ya da 10 kullan 7'de sorun çıkartabiliyor PC aşırı kasıyor kitleniyor ya da takılıyorsa Win 7 takıl. 10 ağır gelebilir ama sakın RAM arttırmadan 10'a geçme 8 GB RAM yapmaya çalışma aynı marka aynı model ayni MHz olsun aklıma gelenler bunlar.
Öncelikle teşekkür ederim.Zamanında Win 8 yapmıştım bilgisayar epey zorlanmıştı. Ben de Win 7'ye geçtim.Şimdi 2 gb ram bakacağım.

Geri
Yukarı