HD 3450 bellek hız aşırtma

Harici güç bağlantısı istemeyen güzel bir kart bulursam almayı düşünüyorum. Gelecekte işlemciyi anakartı falan değiştirmeyi planlıyorum o yüzden şu an aklımda GT 1030 var. Şimdikini de emekliye ayırırım artık :)

Hocam Memory clock 480'de fişi çeker gibi oldu görüntü gidip geldi şu anda çalışıyor ama biraz korkutmadı değil açıkçası.

Harici güç bağlantısı istemeyen güzel bir kart bulursam almayı düşünüyorum. Gelecekte işlemciyi anakartı falan değiştirmeyi planlıyorum o yüzden şu an aklımda GT 1030 var. Şimdikini de emekliye ayırırım artık :)

Hocam 490 yaptığımda ekranda ufak ufak yeşillenmeler oluyor siz daha iyi bilirsiniz sizde olmuş muydu bunlar?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Bende 515'e kadar çıktıydı ama beyaz noktalar gidip geliyordu oyunlarda. Bende 500 yapıp bıraktım şimdi hiç bir sorun yok. Sorunsuz seviyeye kadar düşürün. Nerede sorunsuz olursa orada bırakın.

Bende 515'e kadar çıktıydı ama beyaz noktalar gidip geliyordu oyunlarda. Bende 500 yapıp bıraktım şimdi hiçbir sorun yok. Sorunsuz seviyeye kadar düşürün. Nerede sorunsuz olursa orada bırakın.

Sorunsuz seviyeler 445-450 seviyesinde GPU saat hızı ise 730 üstüne çıkmadıkça sorun çıkarmıyor.

Geri
Yukarı