Virüs bulaştıktan sonra Windows hesabı çalındı

Format sonrası gitmiş olması gerekir virüsün. Kaspersky ile tarattınız mı? Formatı düzgün attığınızdan emin misiniz? Mail şifrenizi değiştirdiniz mi?

Oturumları kapat kısmında "uygulama şifresi değiştir, Windows hello sıfırlar" bu tarz şeylerde yazıyor bunlarında hepsini sıfırlar mısın?

Bir de desteğe yazmalısın bir kontrol etsinler.

Bilgisayara formatı flash bellekle mi attın normal mi normalse virüs duruyor olabilir.

Flash bellekle attım hocam. Temiz kurulum yaptım hatta.

Oturumları kapat kısmında "uygulama şifresi değiştir, Windows hello sıfırlar" bu tarz şeylerde yazıyor bunlarında hepsini sıfırlar mısın?

Bir de desteğe yazmalısın bir kontrol etsinler.
İkisini de yaptım. Desteğe ulaşamadım ama nereden yazabilirim desteğe?

Format sonrası gitmiş olması gerekir virüsün. Kaspersky ile tarattınız mı? Formatı düzgün attığınızdan emin misiniz? Mail şifrenizi değiştirdiniz mi?

Tarama yapmadım hocam şimdi yapacağım. Formatı flash bellekle temiz kurulum olarak yaptım.

Değiştirdiğiniz şifreleri görüyorsa keylogger olabilir. Tarama yapın, sonuçları atarsınız. Format sonrası virüsün devam edeceğini zannetmem. Oyun hesaplarınız, diğer şifreleriniz vesaire tek bir maile bağlıysa mailinizin içinde olup oradan şifreleri alıyor olabilir. Temiz kurulum sonrası keylogger vesaire kalacağını düşünmüyorum. Yine de taratın.

Flash bellekle attım hocam. Temiz kurulum yaptım hatta.

İkisini de yaptım. Desteğe ulaşamadım ama nereden yazabilirim desteğe?

Tarama yapmadım hocam şimdi yapacağım. Formatı flash bellekle temiz kurulum olarak yaptım.
Hocam hepsini deneyip düzelmezse birde böyle format at tam temizlemek için. Youtube

Değiştirdiğiniz şifreleri görüyorsa keylogger olabilir. Tarama yapın, sonuçları atarsınız. Format sonrası virüsün devam edeceğini zannetmem. Oyun hesaplarınız, diğer şifreleriniz vesaire tek bir maile bağlıysa mailinizin içinde olup oradan şifreleri alıyor olabilir. Temiz kurulum sonrası keylogger vesaire kalacağını düşünmüyorum. Yine de taratın.

Hocam şimdi Kaspersky Premium aldım ve hızlı tarama yaptım aynı zamanda tam tarama yapıyor şu anda. Hızlı taramada bir şey çıkmadı tam tarama bitince tekrar buraya atacağım.

Hocam hepsini deneyip düzelmezse bir de böyle format at tam temizlemek için. Youtube

Tamamdır hocam. Bekliyorum şu an tekrar bir şey olacak mı diye teşekkür ederim.

Hocam tam taramadan da bir şey çıkmadı. Desteğe de yazdım onların cevabını da ekleyeceğim. Windows şifresini tamamen kaldırdım, authenticator uygulamasını telefonuma yükleyip oradan giriş yapıyorum.

Dosya Ekleri

• tarama.png
    tarama.png
    25,8 KB · Görüntüleme: 4
  • destek.png
    destek.png
    28,9 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Hocam microsoft hesabına giriş yapan cihazları hiç kontrol ettiniz mi?
Ettim hocam otomatik eşitleme ile birçok farklı ülkeden başarılı giriş vardı dün bakmıştım. Bugün baktığımda otomatik eşitlemeler başarısız gözüküyordu, 2 aşamalı korumaya geçtikten sonra.

O zaman şifre değiştirdikten sonra atmıştır onları hesaptan. Virüs taraması bir şey bulamıyorsa son çare format.

Yeni konular

Geri
Yukarı