HD 4000 GTA 5 kaldırır mı?

mavie

Hectopat
Daha fazla  
Ya kusura bakmayın ben biraz bu işlerde acemiyim fazla oyun oynamayı sevmiyordum fakat şimdi sevesim geldi. Sistemim aşağıdaki gibidir aslında sorum ekran kartıyla alakalı ekran kartımla ilgili bir sorun çıkar mı?

Intel i7-3770 CPU 3.40 GHz (3.90 GHz'ye çıkabiliyor.)
8 GB DDR3 RAM (2 GB DDR3 RAM ekleme şansım var.)
32 bit Windows 8.1
Intel HD 4000 onboard ekran kartı

Ekran kartım kötü olduğunu biliyorum eğer ekran kartımla ilgili bir sorun olursa eski ekran kartım var. ATI Radeon HD 4300/HD 4500 512 MB ile GTA 5 oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kusura bakmayın ben biraz bu işlerde acemiyim fazla oyun oynamayı sevmiyordum fakat şimdi sevesim geldi. Sistemim aşağıdaki gibidir aslında sorum ekran kartıyla alakalı ekran kartımla ilgili bir sorun çıkar mı?

32 bit Windows 8.1

Ekran kartım kötü olduğunu biliyorum eğer ekran kartımla ilgili bir sorun olursa eski ekran kartım var. ATI Radeon HD 4300/HD 4500 512 MB ile GTA 5 oynayabilir miyim?
Merhaba sana önerim işletim sistemini 64 bit yapman olacaktır. Şuan sistemin 8 GB RAM kullanmaz.

Artı -1 Eksi

32 bit Windows 8.1

İlk öncelikle işletim sisteminizi 64 bit yapmanız lazım çünkü 32 bit en fazla 4 GB Ram destekler. Bundan sonra elinizde olan diğer ekran kartı en azından hd graphics ekran kartından daha iyidir. Ve oyun içi çözünürlüğü 800x600 ve ayarları en düşüğe almanız gerekmektedir.
İlk öncelikle işletim sisteminizi 64 bit yapmanız lazım çünkü 32 bit en fazla 4 GB Ram destekler. Bundan sonra elinizde olan diğer ekran kartı en azından hd graphics ekran kartından daha iyidir. Ve oyun içi çözünürlüğü 800x600 ve ayarları en düşüğe almanız gerekmektedir.
Böylelikle daha rahat oynayabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı