HD 4350 ekran rengi değiştirilebilir mi?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA denetim masasındaki renk değiştirme ayarlama yeri gibi program var mı? Ekran kartım HD4350 Windows 10 yüklü driveri açılmıyor bu yüzden renk ayarlarını değiştirmek istiyorum. Daha renkli canlı oluyor öyle kullanmayı daha çok seviyorum.

Görüntü sürücüsünü Windows kendi kurar ama kontol paneli sıkıntı yaşatır. İttire kaktıra kuruluyordu ama videolardan falan bakman lazım. En iyisi Hd5000 serisi veya üstü bir kart alıp takman.

NVIDIA denetim masasındaki renk değiştirme ayarlama yeri gibi program var mı? Ekran kartım HD4350 Windows 10 yüklü driveri açılmıyor bu yüzden renk ayarlarını değiştirmek istiyorum. Daha renkli canlı oluyor öyle kullanmayı daha çok seviyorum.
Benim bildiğim kadarıyla Nvidia Denetim Masası kullanmak için Nvidia karta sahip olmak mecburi değil. Bir deneyin.

Benim bildiğim kadarıyla NVIDIA Denetim Masası kullanmak için NVIDIA karta sahip olmak mecburi değil. Bir deneyin.

Hangi karta ait olan sürümü indirmem gerekiyor.

Benim bildiğim kadarıyla NVIDIA Denetim Masası kullanmak için NVIDIA karta sahip olmak mecburi değil. Bir deneyin.

Hocam Microsoft Store'den indirdim NVIDIA kartı bulunamadı diyor renk ayarlarını değiştirebileceğim uygulama yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı