HD 4450 sistem ekranına görüntü gelmiyor

Samed YGZ

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 4x2 1336 MHz
SSD veya HDD modeli
James Donkey 512 GB SSD
Ekran kartı
Ati Radeon HD 4450
Anakart
Foxconn QL1AB3
Selam Technopat ailesi, bugün sabah bilgisayarı açtım, babamın bakması için, babam uyku moduna almış geldiğimde uyku modundaydı. Bilgisayarı açtım, görüntü gelmiyordu, kapattım tekrar açtım bu sefer ön panel ışıkları yanıp sönmeye başladı, hala görüntü gelmedi bende gücü kestim, biraz bekledikten sonra tekrar verdim, ön panel ışıklarının hiçbiri çalışmıyor, sadece Power SW çıkışı çalışıyordu, bende görüntü gelmediğinde ana cözümlerimi denedim çift RAM'dan birini çıkarıp açtım, görüntü gelmedi sonra diğer RAM'la değiştirdim. Tekrar gelmedi, son olarak 2 GB RAM taktım, yine gelmedi, sonraki çözüme geçtim, güç takılıyken BIOS pilini sokup 15 dk bekledim, yine olmadı. Sorunu ne olabilir?

Selam Technopat ailesi, bugün sabah bilgisayarı açtım, babamın bakması için, babam uyku moduna almış geldiğimde uyku modundaydı. Bilgisayarı açtım, görüntü gelmiyordu, kapattım tekrar açtım bu sefer ön panel ışıkları yanıp sönmeye başladı, hala görüntü gelmedi bende gücü kestim, biraz bekledikten sonra tekrar verdim, ön panel ışıklarının hiçbiri çalışmıyor, sadece Power SW çıkışı çalışıyordu, bende görüntü gelmediğinde ana cözümlerimi denedim çift RAM'dan birini çıkarıp açtım, görüntü gelmedi sonra diğer RAM'la değiştirdim. Tekrar gelmedi, son olarak 2 GB RAM taktım, yine gelmedi, sonraki çözüme geçtim, güç takılıyken BIOS pilini sokup 15 dk bekledim, yine olmadı. Sorunu ne olabilir?

Anakart markasını yanlış verdim, duzeltemiyorum anakart markası ve işlemci
Foxconn 2ab1.

AMD Athlon X2 II 270u.

Anakart markasını yanlış verdim, duzeltemiyorum anakart markası ve işlemci
Foxconn 2AB1.

AMD Athlon X2 II 270u.

BIOS pilini söktüğünüzde sistemde güç olmasın prizden çekin.

Çözmesi zor bir sorun, HDD LED yanmasada Power LED'in sistemi açtığınızda yanması lazım, fikir edinmek için anakarta buzzer takıp hata sesini dinlemek lazım.

Hocam, sorunu çözemedim, işlemci değiştirdim, RAM değiştirdim, yine görüntü alamadım hem onbordda, hem de PCI-e portunda.

Geri
Yukarı