HD 4600 Oyun tavsiyesi

@SunSet Haa yani NFS Carbon önereyim. Dostum NFS Carbon, SS serisi oynayabilirsin. Ben bunları diyorum ama adamın bu tür oyunlara karşı duruşu nasıl onu bilmiyorum. Bence sen de bunu anlamalısın ;)

@SunSet Haa yani NFS Carbon önereyim. Dostum NFS Carbon, SS serisi oynayabilirsin. Ben bunları diyorum ama adamın bu tür oyunlara karşı duruşu nasıl onu bilmiyorum. Bence sen de bunu anlamalısın ;)
Sende bunun ekran kartını kaldıracak oyunları söyle. O kadarını sen anlamıyorsan. ;) Not: Mario..vs. Olmasın kesinlikle. Bunlar dalga konusu.

Cidden bir sorunun olduğunu düşünmeye başladım. Hakaret olarak algılama lütfen. O sorun egonun sorunu. Neyse onu geçelim. Benim sana demek istediğim arkadaşın hangi tür oyunları sevdiği. (TÜR) Ben arkadaşın hangi tür oyunları sevdiğini bilmiyorum. Yazsın aşşağıya, direk oyunları öneririm. Yukarı çıkmaya çalışma. Çıkmaya çalıştıkça batıyorsun çünkü. Lütfen..

Bu kartla l4d2 orta ayarlar ve düşük çözünürlükle oynanıyor, CODMW2 de aynı şekilde, Outlast, Far Cry3 en düşük ayarlar 800x600'de 60 1600x900'de ise 30-40 fps alınabiliyor. AC: Brotherhood en düşük ayarlar 1600x900 40-50 falan, AC: Revelations en düşük ayarlar 800x600 35-45 fps alınabiliyor.

Super Mario. Yav kardeşim anlamıyorum ki sizi, bize ne sizin oyun zevkinizden. Ben sana strateji öneririm, sen FPS seviyorum dersin. Anlamıyorum cidden sizin gibiler de bir sıkıntı var yahu...
Diyorsun ? Ben öyle bir soru görmedim başta ben bununla ilgili diyorum. Tür sormamışsın sadece strateji demişsin sonra sıkıntılı insanlarsınız demek istiyorsunuz. Sana sormasa bile söyle beğenirse oynar. :) Neyse konu dağıtmayalım. Saygılarımla...

Diyorsun ? Ben öyle bir soru görmedim başta ben bununla ilgili diyorum. Tür sormamışsın sadece strateji demişsin sonra sıkıntılı insanlarsınız demek istiyorsunuz. Sana sormasa bile söyle beğenirse oynar. :) Neyse konu dağıtmayalım. Saygılarımla...
Eğer iyi okursanız o cümlenin anlamını ortaya çıkartabilirsiniz :like:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı