Çözüldü HD 4600 series ekran kartı sürücüsü güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zınar Acar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.5 senedir güç kaynağı bozuk olduğu için kullanmadığım masaüstü bilgisayarım vardı. Kasayı biraz temizledim güç kaynağını değiştirdim işlemciye termal macunu sürdüm arkadaşımla PC'yi tamir ettik. Oyunlara girince 10 saniye sonra birden ekran gidiyordu ve bilgisayarım Windows 10 da donuyordu Windows 8.1'e geçtim (64 bit) dün gece. Ekran kartı driverimi güncellemem gerekiyor çözünürlük çok düşük ve basık görüntü var monitörüm 165 Hz ama 64 Hz alıyor bilgisayar. Driver indiriyorum kuruyorum güncelle yerine girip dosayayı seçiyorum bilgisayarı yeniden başlatın diyor. Yeniden başlatıyorum bu sefer de mavi ekran hatası veriyor (critical procces died). Güvenli modda ağ ile başlatıyorum sistem güvenli modda açılıyor tek seçenek display driver uninstaller kullanarak yüklediğim Driver'ı silerek bilgisayarı yeniden başlatıyorum sistem düzeliyor ama ekran kartı güncellenmiyor. Oyun oynayamıyorum video izlerken çok kötü görünüyor ne yapmam lazım. @Recep Baltaş

Siz nasıl kral adamsınız ya vallahi düzeldi monitörüm güzelmis :D
Ama monitörü hala 165 Hz yapamadım onu biliyor musunuz 60 Hertz veriyor normalde 165 Hz.

Dönüştürücü ile mi kullanıyorsunuz. Eğer öyleyse normaldir. HDMI kablo desteği varsa çalışır. Sürüm desteği de önemli kabloda.

Yeni konular

Geri
Yukarı