HD 4650 sistem GTA 5 açar mı?

Daha fazla  
Merhaba, aşağıda yazdığım sistem GTA 5 açar mı en düşük çözünürlük ve ayarlarda?

Ekran kartı: AMD HD 4650.
İşlemci: Intel Core 2 CPU 6300 1.86 GHz.

4 GB RAM.

500 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodan bakabilirsiniz. Oynatıyor ama gözlerinize mal olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan bakabilirsiniz. Oynatıyor ama gözlerinize mal olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
knk videodaki adamın işlemci AMD Ryzen 9 5900X senin sitemin 2 katı fiyatta sadece işlemcisi adamın bunu dışında ssd si falanda var yani bu videodan yola çıkma knk açmaz ben şahsen denedim olmadı

knk videodaki adamın işlemci AMD Ryzen 9 5900X senin sitemin 2 katı fiyatta sadece işlemcisi adamın bunu dışında ssd si falanda var yani bu videodan yola çıkma knk açmaz ben şahsen denedim olmadı

İşlemci alacağı FPS'i ancak darboğaz olursa etkiler. Onun işlemcisi o karta yetecektir diye düşünüyorum. En azından en fazla bir kaç FPS oynatır bence. Aynı zamanda SSD de FPS'i gram etkilemez bu durumda.

Abi açmıyor bak deneme yakıcan bişeyleri sana zararı olucak

İşlemci alacağı FPS'i ancak darboğaz olursa etkiler. Onun işlemcisi o karta yetecektir diye düşünüyorum. En azından en fazla bir kaç FPS oynatır bence. Aynı zamanda SSD de FPS'i gram etkilemez bu durumda.
işlemci ekran kartını karşılıyorda oyunu karşılamıyor knk

Yeni konular

Geri
Yukarı