HD 4650 sistem GTA 5 açar mı?

Daha fazla  
Merhaba, aşağıda yazdığım sistem GTA 5 açar mı en düşük çözünürlük ve ayarlarda?

Ekran kartı: AMD HD 4650.
İşlemci: Intel Core 2 CPU 6300 1.86 GHz.

4 GB RAM.

500 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemci ile olmaz. Core 2 Duo serisinin zayıf modellerinden. Bende E8400 4 GHz overclocklu işlemci mevcuttu. Ekran kartım seninkinden daha iyi olan HD 6670 modeli ve sistem RAM'i 4 GB'tı. Ama kasmaları engellemiyor. En az 4 çekirdekli ve 6 GB RAM'e ihtiyaç var. Ekran kartı da benimkinden daha iyi model olmalı.

Rami 4 te koybalon yollar falan olmaz ve 25-30 arası olursa ben okeyim.

HDD kullanıyorsanız yavaş değilse, işlemci internetten kontrol edip düşündüğüm gibiyse dediğiniz şekilde oynatır. Ancak yolların kaybolmasını iyi sistemler bile yaşayabiliyor yer yer. Kesin bir şey diyemem. Bir de 4 GB ram kaynaklı drop yeme ihtimaliniz var.

HDD kullanıyorsanız yavaş değilse, işlemci internetten kontrol edip düşündüğüm gibiyse dediğiniz şekilde oynatır. Ancak yolların kaybolmasını iyi sistemler bile yaşayabiliyor yer yer. Kesin bir şey diyemem. Bir de 4 GB ram kaynaklı drop yeme ihtimaliniz var.
İndirmeyi düşünmüyorumda zaten zamanında denemediğim için pişmanım.

İşlemci zayıf ise SSD olsa bile yollar kayboluyor. Ben bizzat denedim. Yollar, binalar kayboluyordu ama FPS 45-50 civarıydı. İşlemci darboğazı nedeniyle doku sıkıntısı yaşanabiliyor.
Rami 4 te koybalon yollar falan olmaz ve 25-30 arası olursa ben okeyim.
Core 2 Duo serisi ise yukarda dediğim sorun yaşanma ihtimali yüksek.

Geri
Yukarı