HD 4670 Sistemi Yükseltmeye Değer mi?

xdfa

Kilopat
Bilgisayarımın özellikleri şu şekilde:
4GB DDR3 RAM
GF 615 p33 Anakart
HD4670 Ekran kartı ve
Athlon 2 X4 620 İşlemci

Bu sistemi yükseltmeli miyim veya yeni bir bilgisayar almak mı mantıklı? Eğer yükseltmek uygunsa 1030'lu vs. düşük bir fiyata oyun için nasıl yükseltebilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Bilgisayarımın özellikleri şu şekilde:
4GB DDR3 RAM
GF 615 p33 Anakart
HD4670 Ekran kartı ve
Athlon 2 X4 620 İşlemci

Bu sistemi yükseltmeli miyim veya yeni bir bilgisayar almak mı mantıklı? Eğer yükseltmek uygunsa 1030'lu vs. düşük bir fiyata oyun için nasıl yükseltebilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim.
Ekran kartını yükseltsen işlemci düşük kalacak. İşlemcin çok eski, mantıklı olan yeni kasa toplamak.

Ekran kartını yükseltsen işlemci düşük kalacak. İşlemcin çok eski, mantıklı olan yeni kasa toplamak. 1030 DDR5 destekli ekran kartı anakartın destekliyor mu?
GT 1030 yeter bu işlemciye. Açık dünya oyunu sorun çıkartır bir tek. Anakart tabi destekler. DDR5 ekran kartının bellek türü RAM gibi sandınız galiba?

GT 1030 yeter bu işlemciye. Açık dünya oyunu sorun çıkartır bir tek. Anakart tabi destekler. DDR5 ekran kartının bellek türü RAM gibi sandınız galiba?
DDR5 yanlış yazmışım pardon düzeltme yaptım. Ekran kartını 1030 yapsa o işlemciyle darboğaz yapar oyunlar'da ben yeni kasa toplamasını tavsiye ederim.

DDR5 yanlış yazmışım pardon düzeltme yaptım. Ekran kartını 1030 yapsa o işlemciyle darboğaz yapar oyunlar'da ben yeni kasa toplamasını tavsiye ederim.
Hayır yapmaz. 1050 olsa yapardı. GT 1030 o kadar yüksek bir ekran kartı değil.

O zaman 1030 ve 4GB daha ram. Peki ram ddr3 olacak değil mi? Pek anlamıyorum bu işlerden.
RAMinizin frekansına bakın öyle alın. Aynı frekans olması lazım yoksa sorun çıkartır. Aida64 programı ile bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı