HD 4800 Gta V'i kaldırır mı?

@Silinen üye gönderdiğini sitelerden bir şey anlamadım. Amcamla konuştum bi kaç hafta önce ekran kartının mimarisinin eskil olduğunu söylediler dedim biraz öyle dedi. Sistem gereksinimleri resmi olunca iyi birşey bakarız dedi. Ayrıca kingstone 4gb RAM 0 hic açılmamış 100lira dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Evet ama bu konuyu kapatalim ben. Çünkü ben onu almaktan zavgectim. Resmi sistem gereksinimlerine gore olan bi ekran kartı alicam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş zor kaldırır kaldırmaz felan diyenlere aldırma. Benim ki 1GB ATI Radeon HD 4800 Series en düşük ayarlarda 60 fps alırsın. Benim ayarlarımda 25 Fps En düşük alırsın. Benim ayarlarım uzun olacağından üşendim. Ama High olarak düşünebilirsin. PostFX: Ultra. Texture: Very High felan...

Kardeş zor kaldırır kaldırmaz felan diyenlere aldırma. Benim ki 1GB ATI Radeon HD 4800 Series en düşük ayarlarda 60 fps alırsın. Benim ayarlarımda 25 Fps En düşük alırsın. Benim ayarlarım uzun olacağından üşendim. Ama High olarak düşünebilirsin. PostFX: Ultra. Texture: Very High felan...
Konu 2 senelik.

Konuyu hortlatıyorum ama bayağı bir sallamışım. :D Asıl bana aldırmayın 30 40 Fps zor alırsınız en düşükte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı