Çözüldü HD 4800 kartta siyah ekran gelip oyun kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burvk

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken bir anda siyah ekran giriyor ve oyun kapanıyor. Eski ekran kartımda böyle bir şey olmuyor. Bu ekran kartında VGA girişi olmadığı için dönüştürücü kullanıyorum dönüştürücü böyle bir şey yapar mı?

Ekran kartı: ATI Radeon HD 4800 series.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aygıt yöneticisinden ekran kartı yazılımını kaldırın dediğimi tekrar deneyin belki temiz kurulum yapmak işe yarar. Bu dediklerimin dışında ComboFix ile bir tarama yapmayı deneyebilirsiniz, benzer sorunla karşılaşmıştım sorunum taramadan sonra geçmişti. Eğer sorun yine devam ederse başka çözümlere bakınız. En son çare olarak format işinizi çözebilir yine de formatı en son çare olarak görün.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısına tıklayın , ekran kartınızın modeline sağ tıklayıp sürücü güncelleyi seçin ya da manuel olarak güncel sürücüyü internette aratıp elle indirip kurabilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden ekran kartı yazılımını kaldırın dediğimi tekrar deneyin belki temiz kurulum yapmak işe yarar. Bu dediklerimin dışında ComboFix ile bir tarama yapmayı deneyebilirsiniz, benzer sorunla karşılaşmıştım sorunum taramadan sonra geçmişti. Eğer sorun yine devam ederse başka çözümlere bakınız. En son çare olarak format işinizi çözebilir yine de formatı en son çare olarak görün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aygıt yöneticisinden ekran kartı yazılımını kaldırın dediğimi tekrar deneyin belki temiz kurulum yapmak işe yarar. Bu dediklerimin dışında combofix ile bir tarama yapmayı deneyebilirsiniz, benzer sorunla karşılaşmıştım sorunum taramadan sonra geçmişti. Eğer sorun yine devam ederse başka çözümlere bakınız en son çare olarak format işinizi çözebilir yine de formatı en son çare olarak görün.

Aygıt yöneticisinde cihazı kaldır diyor ona mı basacağım çünkü sadece sürücüyü güncelle diyor kaldır yok.

Geri
Yukarı