HD 4850 ekran kartı ne kadar eder?

CS 1.6'dan daha yeni ve iyi şeyler de oynanabilir. Zorlasanız çok çok düşük ayarlarda GTA 5 bile oynanır. :D
Hocam benim zaten hazırda iyi bir bilgisayarım var bu ekran kartını ihtiyacı olan birisine düşük bir fiyata vereceğim. Sadece ekran kartı hakkında bilgi sahibi olmak istedim. Alacak kişi oğlu için alıyor çocuk 11-12 yaşlarında idare edecektir diye düşünüyorum.

Hocam benim zaten hazırda iyi bir bilgisayarım var bu ekran kartını ihtiyacı olan birisine düşük bir fiyata vereceğim. Sadece ekran kartı hakkında bilgi sahibi olmak istedim. Alacak kişi oğlu için alıyor çocuk 11-12 yaşlarında idare edecektir diye düşünüyorum.
Çocuk Valorant oynamıyorsa ver gitsin ama Valo oynuyorsa DX yüzünden açılmaz.

Minecraft, Roblox gibi şeyler takılır güzel olur. Çok para derdiniz yoksa 350'ye falan verebilirsiniz bence.

HD4850'nin güç tüketimi yüksektir bu arada. 250 Watt PSU'ya takmasınlar da.

Eki Görüntüle 1286063Eki Görüntüle 1286049
Fotoğraflardaki 2 ekran kartı hiç kullanılmamış. Fiyatını ve hangi sistemlere uygun olduğunu bilen var mı?

Herkes kutunun üstünde yazana bakmış vay be :) sağdaki kart HD 4850 değil. Zaten markası da tutmuyor. Kutu HIS marka kartta Sapphire logosu var. Üzerindeki soğutma da iceq4 değil. Sağdaki kart ya X1950XTX ya da X1950 CrossFire Edition. Yanındaki CrossFire köprüsü ona ait ise yüksek ihtimal X1950 CrossFire Edition. ATI'nin HD 4850'den 3 nesil önce 2006 yılında çıkardığı DirectX 9.0C destekli ekran kartıdır kendisi. Zamanında tepe modeli oydu. Dediğiniz gibi sorunsuz ise alabilirim sizden, böyle eski kartlarla uğraşmayı severim. Cevabınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı