HD 4850 tanıtamama sorunu

!Quadro!

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da görüldüğü gibi sıkıntı ekran kartının tanınamaması. Ekran kartım:ATI Mobility Radeon HD 4850. 8 sene önce üretilmeye başlanmış bir kart. Haliyle AMD destek falan da sağlamıyor. Bu yüzden de diğer makalelerdeki çözümleri uygulayamıyorum çünkü driver yok. Ekran kartını Microsoft temel görüntü sürücüsü olarak görüyor ve 1920x1080 ekranda en yüksek 1400x1050 gösteriyor. Bu berbat durumdan beni kurtarabilecek yiğit varsa görsün beni lütfen :) Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden denedim catalysti de denedim hiçbiri olmadı ne yazıkki :( ne yapmam lazım başka çözüm yolları var mıdır ? Bide şunu öğrenmiş bulunmaktayım ki win10 için driveri yok en fazla 8 için var.Başka çözüm yolu varsa lütfen yardımcı olun :(

Win10 çıkmadan önce kendisi geçiriyordu o zamanlar geçirmiştim hiçbir problem olmamıştı şimdi disk yandı her şey yeni baştan oldu şimdi algılamıyor.Bunu düzeltmenin yani algılatmanın falan bir yolu yokmu ?

Arkadaşlar bir uygulama var onu yükledim amd odaklı olanını o da sürücüyü bulamadı güncellenmesi gereken aygıt yok diyor benim ekran kartı hepten yok gibi gözükmüyor gözükse yükleyeceğim.Yardımlarınızı bekliyorum..

Vay bee. Kos koca Technopat'ta ilgilenen 1 kişi yok..

Win10 çıkmadan önce kendisi geçiriyordu o zamanlar geçirmiştim hiçbir problem olmamıştı şimdi disk yandı her şey yeni baştan oldu şimdi algılamıyor.Bunu düzeltmenin yani algılatmanın falan bir yolu yokmu ?

Arkadaşlar bir uygulama var onu yükledim amd odaklı olanını o da sürücüyü bulamadı güncellenmesi gereken aygıt yok diyor benim ekran kartı hepten yok gibi gözükmüyor gözükse yükleyeceğim.Yardımlarınızı bekliyorum..

Vay bee. Kos koca Technopat'ta ilgilenen 1 kişi yok..
Hocam her sorunu olana bütün forum size seferber olacak diye birşey yok eğer konunuz fazla izlenim görmediyse 24 saat sonra öne çıkar butonuyla daha fazla izlenim görmesine sebep olabilirsiniz. HD Radeon serilerini Win10 desteklemiyordu sanırsam.

Win 8 driveri indir sonra ilk kur hata verecek sonra kapat yerel disk C ye git AMD klasöründe bul oradaki setupu uyumluluk sorun giderme ile aç Windows'un başka sürümlerinde çalışıyordu seçip Win 8 de sonra programı sınayıp kur kurulum bittikten sonra iptal de bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı