HD 4890 için Platoon PL-9263 500W PSU yeterli mi?

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Öncelikle selamlar arkadaşlar. Bir ekran kartı alacağım. O da Radeon HD 4890. Elimdeki PSU resimdeki gibidir. Sistemim ise, anakart Pegatron, 8 GB RAM, işlemci i5-2300. Alacağım ekran kartı ile işlemci ile uyumu ve PSU gücünün yetmesi sizce nasıldır? Bu konularda biraz acemiyim. Tavsiyeleriniz oldukça önemli benim için. Şimdiden teşekkürler.

psu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahahahha dediğim gibi çok bir bilgim yok acemiyim diye belirttim :) PSU için önerileriniz nedir peki ekran kartı için ?

O ekran kartını ne için kullanıcaksın?
PSU'yu en ucuz olarak Aerocool VX 400W alabilirsin.
Ekran kartını kaça alıcaksın bir de?

Yani kasayı bir arkadaşımdan aldım. Eski bir kasa. Pubg csgo felan oynamak istiyorum o yüzden ona göre bir şeyler almak istiyorum.
O ekran kartını ne için kullanıcaksın?
PSU'yu en ucuz olarak Aerocool VX 400W alabilirsin.
Ekran kartını kaça alıcaksın bir de?
dediğim gibi oyun için yoksa açılsın etsin beni idare etsin sıkıntı yok tek isteğim oyunda oynayabilmek. Ekran kartını 250 tl gibi bir fiyata alacağım az kullanılmış.

@Kreatorgod
Sahibinden GeT'li ekran kartı al seni fena kazıklıyor adam o ekran kartı o fiyatı etmez en fazla 100 TL zorlarsan.
HD4890 PUBG'yi açar ama oynatmaz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı