HD 520 GTA 5 Performansı

Sıcaklık durumu nedir oyundayken MSI afterburner yazılımı ile oyun içindeki sıcaklıkları yazınız.

O ekran kartı ile akıcı oynarsın tüm driverlarını güncelle özellikle ekran kartını.

Teşekkür ederim bana cevap verdiğin için şimdi drivere baktım,1 güncelleme gelmiş onu yapıp tekrar doneceğim

Güncelleme yaptım da tam güncelleme değildi amd gaming evolved diye bir şey indirdi oda hiçbir işe yaramıyor ekran kartını nasıl guncellerim nerden guncellerim yardımcı olursan sevinirim.

Teşekkürler dediğini yaptım artık sabit fps alıyorum 30un altına hiç düşmüyor buda oyun takılmıyor demek yani patlama efektinde bile 30 fps alıyorum çok teşekkürler sağolun

Dikey senkronizsyonu kapatırsan 30 FPS' den daha fazla alırısın. VSNC ayarını 60' a al yada kapatmanı öneririm.

Kardeşim sen işin ehli olmuşsun 50 fps almaya başladım bide vsnc ne demek benim oyun turkçe aradım bulamadım vsnc nin turkçesi ne

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz yeni konu açtım fakat kimse görmedi. Amd r7 m360 işlemcim var fakat ben onun yerine İntel HD Graphics kullanıyorum dahili olanı. AMD kullanmam için ne yapmam gerek yardım eder misiniz?

Kardeşim sen işin ehli olmuşsun 50 fps almaya başladım bide vsnc ne demek benim oyun turkçe aradım bulamadım vsnc nin turkçesi ne
Dikey senkronizasyon FPS' ni mönütörün Hertz değerine sabitliyor. Bu şekildede ekrandaki yırtılmaları önlüyor.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz yeni konu açtım fakat kimse görmedi. Amd r7 m360 işlemcim var fakat ben onun yerine İntel HD Graphics kullanıyorum dahili olanı. AMD kullanmam için ne yapmam gerek yardım eder misiniz?
AMD Değiştirilebilir Grafikleri Ayarlama - Technopat Buyrun.

ben hiç yırtılma görmedim açayımmı yoksa kapalı mı dursun bide vsnc yi hala bulamadım

Dostum 30FPS' den fazla alıp daha akıcı yağ gibi oynamak istiyorsan ayarlamalısın ama kapalı durmasının bir zararıda olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı