HD 5450 için hangi Windows sürümü daha iyidir?

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Intel Pentium E6700 işlemci.
4 GB (2+2) 1066 MHz RAM.
HD 5450 ekran kartı.
Foxconn 2A8C anakart.

Bu sisteme hangi Windows sürümü daha iyi olacaktır? Windows 10 Home kullanıyorum ve bilgisayar çok donuyor. Memnun değilim. Windows 8.1 kurmaya çalışıyorum ancak USB'yi Rufus ile boot yapıp BIOS ile başlattığımda direk bilgisayar açılıyor. Kurulum ekranı gelmiyor. Windows 7 düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Intel Pentium E6700 işlemci.
4 GB (2+2) 1066 MHz RAM.
HD 5450 ekran kartı.
Foxconn 2A8C anakart.

Bu sisteme hangi Windows sürümü daha iyi olacaktır? Windows 10 Home kullanıyorum ve bilgisayar çok donuyor. Memnun değilim. Windows 8.1 kurmaya çalışıyorum ancak USB'yi Rufus ile boot yapıp BIOS ile başlattığımda direk bilgisayar açılıyor. Kurulum ekranı gelmiyor. Windows 7 düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Windows 8.1 Single Language ideal.

Windows 7 kullanın hocam bana sorarsanız. Eğer ki Windows 8 kullanıcam dersenizde, Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kurun. En temiz sade sürüm o Windows 8ler arasında
Hocam Windows 8.1'in ISO'sunu kurdum ancak USB'ye boot yaptığımda bilgisayar USB'yi görmesine rağmen açılışta direk bilgisayar açılıyor. Kurulum ekranı gelmiyor.

Rufus ile USB ye atarken partition kısmını GPT değilde MBR yapın hocam muhtemel ondan görmüyor

Bu bilgisayara Windows 8.1 kurabilirsin anca. Windows 8.1'in desteği 2023'te kesilecek o yüzden bence Linux dağıtımlarına bir göz at.

B

Windows 7 kullanın hocam bana sorarsanız. Eğer ki Windows 8 kullanacağım dersenizde, Windows 8.1 embedded ındustry Pro sürümünü kurun. En temiz sade sürüm o Windows 8'ler arasında.

Rufus ile USB'ye atarken Partition kısmını GPT değil de MBR yapın hocam muhtemel ondan görmüyor.

Bilmiyorum. Bilgisayarımda 2 GB RAM varken Windows 7 kurmuştum. Oyun oynarken Memory hatası veriyordu. Şu an sistem işlemci dışında tamamen değişti. Verir mi hala aynı hatayı?
Windows 7 kullanın hocam bana sorarsanız. Eğer ki Windows 8 kullanıcam dersenizde, Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü kurun. En temiz sade sürüm o Windows 8ler arasında

Rufus ile USB ye atarken partition kısmını GPT değilde MBR yapın hocam muhtemel ondan görmüyor
Deniyeceğim.
Windows 8.1 Single Language ideal.

Single Language ile normal 8.1'in arasında ne fark var hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı