HD 5450 sürücüsü yüklenmiyor

oguzozer

Kilopat
Daha fazla  
Radeon HD 5450 bir ekran kartı var. AMD'nin otomatik surucu yukleme ile suruculeri yuklemek istedigimde zaten yuklu diyor. Fakat hicbir driver yuklu degil ekran kartını kendim secip ekran kartı driver ve Catalyst CC indiriyorum ikisini de kuruldu demesine rağmen bir sey olmuyor. Ekran kartı driverini aygıt yoneticisinden surucunun yerini gosterek yukledim fakat CCC hicbir sekilde yuklenmiyor. Guvenli modda yuklemeyi denedim. DDU ile tum driverleri kaldırıp denedim. Tum CCC surumlerini denedim orijinal ekran kartı ile verilen CD'den denedim ama yok yuklenir diyor ama yuklenmiyor. Sag tıkta yok denetim masasında yok. AMD almak pismanlıktır driver yüklemek ölüm eskisi de bôyle yenisi de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç kez denedim ccc yüklenmiyor hicbi sekilde ddu ile driverları kaldırıyorm siteden dogru eurufuleri indiriyorum kurulum tamamlandı desede hicbirsey olmuyor ekran kartı driverini aygıt yoneticisinden yukluyorum oluyor ama ccc yüklenmiyor tilt etti beni :)
DDU ile kaldır deyip tekrar dener misiniz?

Ekran kartının donanım kimliğini atarmısın?
PCI\VEN_1002&DEV_68F9&SUBSYS_E164174B&REV_00

PCI\VEN_1002&DEV_68F9&SUBSYS_E164174B

PCI\VEN_1002&DEV_68F9&CC_030000

PCI\VEN_1002&DEV_68F9&CC_0300
IMG_20190201_170852.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı