HD 5570 için hangi sürücü kurulmalı?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Arkadaşlar önceden farklı başlık ve konu ile açmıştım fakat tamamen ogrenmek ıcın açıyorum. Hangısı daha performanslı çalışır arkadaşlar stabilite vesaire degil performans.

Driver​

Catalyst software Suite.
Revision number.
15.7.1 WHQL.
File size.
301 MB.
Release date.
7/29/2015

Radeon Software Crimson Edition beta.
Revision number.
Crimson Edition 16.2.1 beta.
File size.
260 MB.
Release date.
3/1/2016

Arkadaşlar önceden farklı başlık ve konu ile açmıştım fakat tamamen ogrenmek ıcın açıyorum. Hangısı daha performanslı çalışır arkadaşlar stabilite vesaire degil performans.

driver​

Catalyst software Suite.
Revision number.
15.7.1 WHQL.
File size.
301 MB.
Release date.
7/29/2015

Radeon Software Crimson Edition beta.
Revision number.
Crimson Edition 16.2.1 beta.
File size.
260 MB.
Release date.
3/1/2016

Aynı ekran kartını kullanıyorum. Bende merak ediyorum. Konuyu takipe aldım.

Catalyst'i kullanabilirsiniz. Ben de onu kullanıyorum WHQL sürücü en azından.

HD5750 ve HD6850 kullandığım zamanlarda WHQL diye Catalyst kullanmıştım fakat YouTube videolarında falan frame drop sayısındaki fazlalık yüzünden bir de yeni nesil sürücüyü deneyeyim dedim. Crimson'a geçtikten sonra hem yeni arayüzle tanıştım hem de frame droplar kesildi.

İkisini de sırayla denemeni öneririm. Biz ne desek tam tersi çıkabilir. Sistemden sisteme değişebilmekte çünkü. DDU aracıyla mevcut sürücüyü kaldırırsın, sonra da bir diğerini kurarsın. Sonra da hangisinin daha performanslı olduğuna kendin karar verirsin.

İkisini de sırayla denemeni öneririm. Biz ne desek tam tersi çıkabilir. Sistemden sisteme değişebilmekte çünkü. DDU aracıyla mevcut sürücüyü kaldırırsın, sonra da bir diğerini kurarsın. Sonra da hangisinin daha performanslı olduğuna kendin karar verirsin.

Üstüne kurmuştum da hocam performans açısından sorun yaratır mı zaten kendısı kurarken kaldırıyor diye dokunmamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı