HD 5570 İle Crysis 3 oynanır mı?

• Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
I

ilker

Ziyaretçi
Merhaba imzadaki sistem Crysis 3 oynatır mı ? Aslına multiplayerda performans denemesi yaptım tam bir fiyaskoydu.Ama multiplayer oynarken daha çok Bellek yediği ve internet hızınıda önemli ve beta ayrıca bazı optimizasyon sorunu olduğunuda duydum acaba doğru mu?Oyunun Singleplayer'i orta yada düşük ayarlarda akıcı oynayabilirmiyim ?

Not: O sistem adam olmaz sistem çok kötü gibi yorumlar yapmayın zaten biliyorum sistem kötü :D :D :D :D :D

İlginiz için teşekkürler.....

Abi cacık olsa iyi cacığın hıyarı bile olamaz. :D :D Birşey olacağından değilde insan bekliyor işte. :D :D :D :D Bu arada Moderatör olmuşun hayırlı olsun.Vidoyu izledim Recep abi 7800 serisine takmış herkeze onu öneriyor. :D:D:D :D o videoyu izleyen ve birşey bilmeyen kişi der ki bu adam bilgisayarcı mı ? Ama bilmiyorlar ki kartı alınca oynamadığı oyun kalmayacak. Ben biliyorum fakat bütçe el verse ki sadece onunla kalmıyor benim sistemi komple yenilemem lazım:D Recep abi herkeze Windows 8 öneriyor gören Microsoft'un elemanı sanar. :D :D:D Ama ben geçtim üstüne dua ettim. Bende netbook var 2 dakikada açılan kendine gelen bilgisayar 30 saniye içinde açlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı