HD 7730 İle Crysis 3 Oynanır Mı?

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 8B
M

Mustafa Soylu

Ziyaretçi
Arkadaşlar tamam derseniz yarın gidip alıyorum hemen.

Sistemim şöyle: E6800 Intel işlemci, 8 GB DDR3 1600MHz Ram, Şimdilik HD5570 ekran kartı, 300W güç kaynağı.

Evet arkadaşlar belirttiğim ekran kartı ile Sniper Ghost Warrior 2 oyununu bir de Crysis 3 oyununu kasmadan oynayabilir miyim yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekran kartı bu fazla abartmadım bütçem kısıtlı: VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD7730 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sgw 2 bilmiyorum ama Crysis 3'ü en düşük ayarda bile akıcı bir sekide oynayamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran kartına bakın

Baktım.
____

Şaka bir yana konu başlığını ekran kartının marka modelini belirtecek şekilde yapmalısınız. Bahsettiğiniz ekran kartı yatırım yapmayacak seviyede bir kart. HD 7750 ve üst modellerine bakın.

160 TL bütçem var kardeşim 192 bit ekran kartları çok pahalı. Hem ben sadece Crysis 3 oyununu demiyorum 30 tane oynayacağım oyun var şimdi saymaya kalksam uzun sürer yani ben oyunları zaten bütün ayarları en üst seviyeye getirip oynamıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı