HD 5570 sistemde mavi ekran hatası

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Ekran kartı
HD 5570 Sapphire
Arkadaşlar bilgisayara kaç kez format attım ama yok çare yok yapamadım bir türlü.
Ekran kartı: HD 5570 Sapphire.
Ekran kartını yeni aldım. Daha öncesinde APU olarak kullandığım bilgisayarda hiçbir sorun yoktu. Bunu taktıktan sonra driverini yükledim ve oyunlara girdim sorun yoktu daha sonra bir problem oldu böyle ekran kırılıyormuş gibi ekranıma çok fazla beyaz kare geldi nasıl tabir edilir bilmiyorum. Sonra devamında mavi ekran hatası ve bilgisayar sürekli yeniden başladı hep mavi ekrana gelip tekrar yeniden başladı döngü haline geldi anlama veremiyorum ne yapmalıyım? Sürekli format atıyorum ortalama 10 dakika sonra ekran donup gene aynı hatayı veriyor. Ekran kartında ne sorunu var düzeltebilir miyim termal macun ile ya da küçük bir bakım ile?

Son düzenleyen: Moderatör:

Rehberi uyguladıktan sonra, WHQL sürücü kur. Şu konuya da bir göz atabilirsin. O fotoğraftakiler gibi oluyorsa, ekran kartı da arızalı olabilir.

Arkadaşım, tatlı dille yapacağım uyarımı.

Zaten gerekli prosedürleri ben açılan ilk konuda yazdım. Senin yazmana gerek yoktu.
Mesaj kalabalığı olmuş oluyor.

Konu sahibinin de mesajları dikkate almadığını görmüş olduk.
Senin yazdığın konu bugün açılmış, bu konu dün açılmış. Kimsenin konusuna göz dikmem zaten, senin için rahat olsun. "Cevap Bekleyen Sorular" kısmında o kadar çok cevapsız bırakılmış mavi ekran hataları var. Sıradan giriyorum, elimden geleni yapıyorum. Senin olduğun yerde ben yokum zaten, birkaç kere destek olmak için veya ben üstesinden gelemedim bi de sen bak demek için etiketledim. Konu sahibi de mesajları dikkate almazsa keyfi bilir. Benden 5 yaş küçük bir gençle bunun tartışmasını yapmak bile gereksiz.

Yaşla bunun hiçbir alakası yok. Büyük olsanız ne olacak, olmasanız ne olacak?

Konuya da göz dikmeyle alakası yok, konuyu başka yere çekmeyin.
Niyetiniz de belli gerçi.

Adama her şeyi yazdım.
Hatta yapılması gerekenleri de iyice açıkladım.

Yazdıktan sonra yazmanız mesaj kalabalığı yapıyor.

Ben Technopat'a 4, bu kategoriye ise 2 senedir destek veriyorum.
Bilginize olsun. Zamanım daha fazla geçti sizden.

Mesajımı da orada resmen çaldınız, konuyu biliyorsunuz.
Ayrıntılı şekilde açıkladım. Aynı alınan hata konusuna benim yazdığım mesajı neredeyse hiç değiştirmeden yazmışsınız.

Yaşla bunun hiçbir alakası yok. Büyük olsanız ne olacak, olmasanız ne olacak?

Konuya da göz dikmeyle alakası yok, konuyu başka yere çekmeyin.
Niyetiniz de belli gerçi.

Adama her şeyi yazdım.
Hatta yapılması gerekenleri de iyice açıkladım.

Yazdıktan sonra yazmanız mesaj kalabalığı yapıyor.
Kardeşim bende sana diyorum ki, sen adamın bugünkü açtığı konuya yazmışsın, ben dünkü açtığı konuya yazmışım. Dünkü açtığı konuyla ilgilenmemiş, bugün bir daha açmış sen ilgilenmişsin, gelip bana burda edebiyat yapıyorsun. 2 kez aynı konuyu açmış adam. Hala diyorsun ki adama gerekeni yazdım diye.

Ben Technopat'a 4, bu kategoriye ise 2 senedir destek veriyorum.
Bilginize olsun. Zamanım daha fazla geçti sizden.

Mesajımı da orada resmen çaldınız, konuyu biliyorsunuz.
Ayrıntılı şekilde açıkladım. Aynı alınan hata konusuna benim yazdığım mesajı neredeyse hiç değiştirmeden yazmışsınız.
Ben de 3 senedir buradayım.

Benim senden görüp de öğrendiğim, bildiğim bir sürü bilgi var. Hırsız mıyım ben şimdi? E banlasınlar o zaman beni :D

Geri
Yukarı