HD 5570 sistemde yeni nesil oyun oynamak

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 652
12 yillik bilgisayarda bahsettiginiz oyunlari oynayamam. Son zamanlarda bilgisayarda cok vakit gecirmedigim icin yeni nesil oyunlari veya heni cikan oyunlardan hic haberim olmuyor. Belki daha iyi bir sistemim olsaydi haberim olurdu. God of War 10-15 FPS alsam sukur edecek durumda sistemim var yani. 240GB SSD'ye bir oyun kurdugumda duzgun yer kalmiyor hem. Bilgisayarin kaldiramayacagini bildigim oynna neden bosuna para verip kasarak oynamaya calisayim?
Yeni nesil oyunlar yazdığınız için böyle yorumlarda bulunduk hocam.

Ben buna bir şey demiyorum zaten. Sorun senin bu oyunları yeni nesil olarak nitelendirmen.
Hocam kimsenin bir şey dediği yok. Başlık yanlış olmuş onun yerine HD 5570 oyun performansları yazabilirdin mesela.
Hocam yeni nesil oyun derken kastettigim yakin zamanda cikan degil, hala guncelleme alan oyunlardi. Aralarindan bazilari guncelleme almiyor ama yine de guncelleme alan oyunlar da var diye basliga o sekilde yazdim. 7 yil once aldigim GTA 5 CD ile yukledigim zamanlarda aldigim FPS ve grafik ayarlariyal simdiki FPS ve grafik ayarlari ayni degil mesela. 7 yil once 720p 60FPS ve FPS Drop yasamadan oynayabiliyordum ama suanda oynayamiyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı