HD 5570 Valorant mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Rhea7

Decapat
Yer
Malatya
Sabah gelen güncellemeden sonra oyunumda sorun vs. yoktu, 1 saat önce girmeye çalıştığımda oyuna girer girmez direkt mavi ekran hatası verdi ve PC yeniden başladı. Neden olabilir? Avast veya herhangi bir virüs programım yok. Windows Defender da kapalı.

Sistemim:
  • Q6600.
  • HD 5570 1 GB.
  • 2x2 DDR3 RAM.
  • 500 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz? Ek olarak soru çözülmezse minidump dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz? Ek olarak soru çözülmezse minidump dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Her güncellemede bir hata nereye kadar bıktık vallahi.

Lütfen çözüm önerisini deneyip sonucu paylaşın.

Silince PC'den halter kaldırdım sanki bayağı hafifledi ve hızlandı tekrar kurdum giriyorum şimdi.

Hocam gene oldu.

Bir de şöyle bir şey var Vanguard'ı yüklemeden önce kilit ekranındaki wallpaperım aynıydı yükleyince değişti.

Minidump dosyaları buyurun.

Şu an oyun kaynaklı bir sıkıntı söz konusu ki sizde de aynı durum. Bugün 00:00 itibarıyla gelen Valorant güncellemesi ne yazık ki Vanguard'ın çökmesine neden oluyor. Lütfen yeni gelecek güncellemeyi bekleyin ve sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı