HD 5670 Oyunlarda Düşük FPS Sorunu

MUSTAFA ÖZCAN

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda donma kasma düşük FPS alıyorum bilgisayarım biraz eski ama en azından sorunun işlemcidemi ekran kartında mı oldugunu anlayamıyorum.

Not: En yeni oyunları zaten çalıştırmasını ümit etmiyorum ama en azından PC'de ilk öncelik neyin değişmesi gerektiğini bilmem gerek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sistemim asagıdaki fotoğraflarda mevcut. Şimdiden teşekkürler. Bunlara ek olarak:

Kingston 128 GB SSD, SATA 600 GB 7200 RPM HDD ve Corsair VS650W PSU var.

sistem ve kasma.jpg
tüm sistem.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda donma kasma düşük FPS alıyorum bilgisayarım biraz eski ama en azından sorunun işlemcidemi ekran kartında mı oldugunu anlayamıyorum.

Not: En yeni oyunları zaten çalıştırmasını ümit etmiyorum ama en azından PC'de ilk öncelik neyin değişmesi gerektiğini bilmem gerek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sistemim asagıdaki fotoğraflarda mevcut. Şimdiden teşekkürler. Bunlara ek olarak:

Kingston 128 GB SSD, SATA 600 GB 7200 RPM HDD ve Corsair VS650W PSU var.

Eki Görüntüle 230871 Eki Görüntüle 230870
1493879932109.png

hocam şuan için belli bir bütçem yok fakat amd fx 8350 düşüncem vardı siz 8370 tavsiye etmişşiniz aradaki hız farkları çokmu acaba maksadım dusuk butçede tutabilmek. birde ekran kartını bir arkadaşım dan alacağım o kendine msi gtx 1070 gaming alacak elindekinide satmak istiyor elinde olan ekran kartı : MSI GTX 970 GAMING 4G suan satışı yok ama işimi görürmü acaba

GTX 970 komple yeni bir bilgisayar demek olur. Ona göre anakart, ona göre işlemci, ona yeticek RAM'ler demek.

anakart : MSI 970A-G43 Amd 970 2133MHz(OC) DDR3 Soket AM3+ ATX Anakart
ramler üsteki fotolarda mevcut
işlemcide amd fx 8350 yada fx 8370 düşüneceğim uygun olurmu acaba yada ramler yeterli olurmu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı