HD 5670 sistem RDR2 2 kaldırır mı?

RDR2 içeren bulut servislerine bakabilirsiniz.

Veya My Abandonware sitesini gezebilir, Twitter hesabını takip edebilir veya aylık önerilen oyun e-posta servisine kayıt olabilirsiniz. My Abandonware dijital olarak satışı olmayan ve lisans hakları düşmüş oyunları yayınlıyor. Genellikle eski oyunların lisans hakkı düştüğünden sisteminize uygun bolca oyun var.

2023-05-21_20-11.png

Kovboy teması olan oyunlar için:

Gözümden kaçan eski oyunları falan bu siteden indiriyorum. Site bu arada korsan değil. Atıyorum içerisinde bulunan bir oyun tekrar satışa çıkarsa oyunun indirme bağlantılarını kaldırıp satış bağlantısına yönlendiriyorlar. İndirme kısmında oyunun sorunlarını çözen tüm dosyalar ve ayarlar bulunuyor. Veya PC Gaming Wiki gibi sitelere sizi yönlendiriyor.

Dijital satışı olan oyunlar sitede $ işareti içeren para çantası ile belirtiyor.

2023-05-21_20-16.png

Yurt dışında bu siteler genellikle zararlı içeriklerden insanlar korunsun ve tamamen korsana yönelmesinler diye arka planda destekleniyor. Yani oyun firmaları sitelere telif atıp arama motorunda arkaya düşmesini veya kaybolmasını önlüyor. Buna benzer siteler de var. Zamanında 1-2 tane daha denk gelmiştim. Çok araştırmadığımdan adlarını bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı