HD 5970 iz3D ve 3D gözlük ile 3 boyutlu oyunlar mümkün mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba, ben bir PC toplamayı düşünüyorum ve sizin önerdiğiniz sistemlerden Jedi Master 2'nin biraz değişik versiyonunu toplamaya karar verdim. Bu arada açıklama bolümünde yazan anakart ile
fiyat bolumundeki aynı değil ve işlemciyi yazmamışsınız. Bende Gigabyte 890FXA-UD7, AMD Phenom II X6 1090T BE, PowerColor HD 5970 almaya karar verdim. Sizce nasıl bir sistem ve uyum problemi var mı? Birde 3D Problemim var. Eger Crysis 2, CoD 7 gibi oyunları 3 boyutlu oynamak istiyorsam ne gerekli Araştırma yaptım. Birisi 3 tane 3D ekran gerekli diyor, birisi bir tane yeter diyor biriside sadece 120 hertz'lik LCD yeter diyor. Birde gözlük ve 3D ekran kartı lazım tabi. Ama 3D ekran kartı daha çıkmadı diyorlar. iz3d diye bir Program varmış. Ati Ekran kartlarını 3D özelliği ekliyormuş. Siz biliyor musunuz? Böyle bir şey mümkün mü?
Bir de ben 2. Ekran kartı olarak Nvidia GTX 480'ni düşünüyorum ama bazı tereddütlerim var. Mesela ikisi de özelliklerini tam olarak yerine getirebilecekler mi? Veya ikisini aynı anda kullanamaz mıyım Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim Not: Telefondan gönderdiğim için karakterler tam olarak Türkçe değil özür dilerim.

Öncelikle topladığın sistem iyi fakat bu sisteme bir de kaliteli bir güç kaynağı gerekiyor. En azından bir 600 Watt’lık güç kaynağı şart.

Şimdi yeni sürücüler ve iz3D yazılımı ile ATI da 3D desteği geliyor ki bizzat kullandık. Bunun için 120 Hz monitör ve 3D gözlük gerekmekte. Tabi oynayacağın oyunun da bu teknolojiyi desteklemesi şart.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı