HD 7850 ile HD 6850 CrossFire mümkün mü?

Göksel

Kilopat
HD 7850 ekran kartının yanına 6850, 6750 ekran kartı takıp crossfire yapılır mı, yoksa aynısından alıp mı takmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herzaman fiyat düşer ama düştüğü zaman kart eskimiş yenisi çıkmış olur. Bu herzaman böyle olacaktır. En iyisi istediğin kart için devamlı fiyat takibi yapman ve indirimli kampanyalı olarak alaman. Daha da iyisi eski kartı satıp üstüne para ekleyip iyi bir kart alman ve SLI ve CF gibi ev kullanıcısına pek de yararı olmayan işlerden kaçınman olacaktır

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın şu an için yeterli. CF yapmaya hiç gerek yok. 3-4 sene sonra aynı ekran kartından bir tane daha alıp yaparsın. Hem o zamana fiyatı da düşer.

Aynen CF hiç terchi edilmiyor. Parayı ne yapacağını şaşırmıyorsan CF gereksiz. Sana milyon defa söyledik kartın ve sistemin çok güzel ama sengördüğüm kadarıyla hala rahat değilsin. Son kez söylüyorum herkesin isteyipte sahip olamadığı güçlü bir sistemin var. Boşuna endişelenme...

Kafanda hayla 50 tane soru var. ;) Neden emin değilsin? aldın işte sistemi ! hayla kafanda tonlarca soru var... Bu forumdaki üyeler türkiye nin en iyi PC den anlayan üyeleridir. ;) Senin sistemi onaylıyorlar işte. 4-5 Sene oynatır, tabi bozulmazsa. Tabi bozulup bozulmaması konusunda sana kimse garani veremez... Ama 4-5 sene içerisinde çıkan oyunların hepsini oynatır.

Şimd bozulmazsa dedim kafana bir soru işareti daha ekledim. :D Şimdi endişelenme kartım bozulacak diye bozulma ihtimali yok.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı