HD 6350 ve Pentium sistemin Valorant performansı

İşletim sistemi
Windows 10

Hz.AttackBey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Pentium Dual Core CPU, 3.20 GHz 2 GB RAM ATI Radeon HD 6350 2 çekirdek 2 GB ekran kartı, düşük ayarlarda Valorant kaç FPS alır? Donar mı? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Pentium tarafında ne güçlü bilmiyorum ancak 2 GB RAM biraz üzse de 55-60 FPS civarı oynanabilir (720p düşük ayarlar). Pentium tarafını bilmediğim için daha düşük de olabilir.

Pentium tarafında ne güçlü bilmiyorum ancak 2 GB RAM biraz üzse de 55-60 FPS civarı oynanabilir (720p düşük ayarlar). Pentium tarafını bilmediğim için daha düşük de olabilir.

55 FPS almaz, eski işlemcim Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz'di 45 FPS sabitleyerek donmadan oynuyordum.

Hocam bende Q8400 MSI GT 710 ve 8 GB RAM'le sabit 60 zor alıyorum genede arada takılmalar oluyor.

Aynı sistemi 110 FPS'e kadar zorlamıştım, düşük ayarlarda tabi ki de, onda 4 GB ram vardı. Ayarları düşürebilirsen, sistemini temiz tutarsan alabilirsin eğer donmalar kasmalar varsa sisteminde yapacağın en iyi şey FPS'i 60'a sabitlemek olacak,

Son düzenleme:
Aynı sistemi kuzenimde var 110 FPS'e kadar zorlamıştım, düşük ayarlarda tabii ki de, onda 4 GB RAM vardı. Ayarları düşürebilirsen, sistemini temiz tutarsan alabilirsin eğer donmalar kasmalar varsa sisteminde yapacağın en iyi şey FPS'i 60'a sabitlemek olacak,

Arada takılmalar olmasın diye sabit 60 da kullanıyorum hocam zaten de extrem olaylara giremiyorsun o sıkıntı oluyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı