HD 6500 ekran kartlı sistem nasıldır?

rdeb66

Hectopat
Arkadaşlar sistem şöyle ;

• 8 gb ram
  • 2 gb amd radeon hd6500 128 bit ekran kartı paylaşımsız
  • amd athlon x4 740 quad core işlemci 3.20 ghz
  • 1 tb harddisk

Sizce nasıl arkadaşlar ? Bir de bu pc de hani oyunları oynarım sizce?

Arkadaşlar sistemi aldım evet çünkü evde sözü geçen kişi ben değilim. Babam bana kalsa bende komple sıvı soğutmalı 256 bitlik bir ekran kartı felan filav vs bir sistem toplamak isterdim. Yani iyi bir sistem nasıl olur bende çok iyi biliyorum ama babaya söz geçmiyor işte. İnsanınyaşı 18 de olsa babasına bir şey diyemiyor. Bu yaş 40 ta olsa bir şey değişmez. Her neyse arkadaşlar sizin dalga geçtiğiniz bu sistemde sniper ghost warrior 2, crysis 3 ve assasins creed 3 ü bitirdim. Yani marionun musluk tamirciliğini bırakmasına gerek yok recep bey :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

37:14 iyi dinle :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Merak etme arkadaşım ben de en yüksek ayarlarda oyun oynuyorum felan demedim ama fenada değil yani. Orta ayarlarda hiçbir sorun yaşamadan oynadım crysis 3 ü mesela. Sniper ghost warrior 2 yi very high ta 1280*768 çözünürlükte oynadım. Hem de sorunsuz. He sistemim sanada komik gelebilir ama istersen ben sana banka hesabımın numarasını yazayım, sen bana 4-5 binlira gönder, ben de iyi bir sistem toplayabileyim olurmu :)

Geri
Yukarı