Çözüldü HD 6530D sistemde oyunlar sürücü güncelleme uyarısı veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jdasb14

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi bende AMD Radeon HD 6530D diye bir ekran kartı var ama işlemcinin içerisinde. Bazen nadiren oyuna girmeden önce işte driveri güncelle diyor ama zaten Windows'un dediğine göre en güncel sürücü kurulmuş. Ben de internette AMD'nin sitesin de AMD chipset driver gibi bir şey ile karşılaştım (karta uygun sürücüyü bulup yüklüyor galiba.) Yükledim bir sıkıntı olur mu ya da başka bir sürücü indirsem olur mu?

Çözüm
Doğrudur. Yardımcı olmaya çalışayım. Rehebere göre yapabilirsiniz.
Tamamdır. Zaten daha günceli yok.

sdf.JPG

Cihazı kaldır diyeceğim herhalde? Kusura bakmayın oyalıyorum sizi ama pek anlayamıyorum bu tür şeylerden.

Anladım. Adımları uygulamanız gerekiyor. Burada sorumluluk size aittir. İyi inceleyip yapın. Bizlerin yapabileceği fazla bir şey yok. Kendinize güvenmeniz gerekiyor.

Anladım. Adımları uygulamanız gerekiyor. Burada sorumluluk size aittir. İyi inceleyip yapın. Bizlerin yapabileceği fazla bir şey yok. Kendinize güvenmeniz gerekiyor.
Tamam ben başlıyorum yapmaya.
Olmadı format atarsam çözülebilir mi hata yaparsam falan?

Temiz kurulum ile her şey çözülür. Umarım gerek kalmaz.

Makalede hata almanız gerekiyor demişti ben hata almadım bir sıkıntı mı oldu yoksa hiçbir sıkıntı olmadan yüklendi mi?
Temiz kurulum ile her şey çözülür. Umarım gerek kalmaz.

Ben yüklemeden sonra bir restart atayım bakalım yüklenmiş mi sürücü.

Yüklenmiş de olabilir. Aygıt yöneticisine bakın. Ekran kartı ismi doğru ise sorun yoktur.

Büyük ihtimalle aynı sürücülerdir. Deneyebilirsiniz.

Hayırlı olsun. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı