HD 6570 GTA V oynatır mı?

Emresx34

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar özelliklerim:
Amd Radeon HD 6570 2 GB
4 GB RAM
Intel Core i5-4570 3.20 Ghz işlemci

GTA V i hangi ayarlarla tahmini olarak kaç FPS de oynarım ? (Not: Oyunu aldım artık çok geç yükleme aşamasında)

Edit

Bide GTA V için çıkarılmış AMD nin driverı varmış ne düşünüyosunuz ? Oyun içi performansı etkiliyomu ?

Medium Ve High arası oynarsın ve 30-40 fps de paşalar gibi oyun ; i3 ve gtx 750ti de bile mükkemmel performans veriyor. Fakat 1440x900 oynayabilirsin full hd biraz zor .

Medium Ve High arası oynarsın ve 30-40 fps de paşalar gibi oyun ; i3 ve gtx 750ti de bile mükkemmel performans veriyor. Fakat 1440x900 oynayabilirsin full hd biraz zor .
Eski ekran kartım HD6570'di ve BF-3'ü 1366x768'de mediumda 15-20 FPS oynatıyordu ve sürekli olarak düşüşler yaşıyordum. Sen şimdi "i3 ve gtx 750ti de bile mükkemmel performans veriyor." dedin. orada GTX 750 Ti bile dedin yani kartı küçümser gibi bi laf ettin. Ancak GTX 750 Ti ile HD6570 kıyaslanamaz.

@Emresx34 senin soruna cevap verecek olursam 1366x768 çözünürlükte ve medium ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin.

Oyunu indirdim açtım oynadım... Sonuç Şu ki... 4 GB RAM değil en az 6 GB ram lazım bu oyun için. Bu oyunun optimizasyonu süper deniliyor. Ekran kartları için süper ona laf yok ama RAMlar için... Tam bir felaket. biraz araştırma yaptım oyun 4 GB ramı olan bilgisayarların çoğunu zorluyor. Sistem gereksinimlerine en az 4 GB RAM yazmışlar yalan !. Örn: GTX 750 Ti Sistemde GTA 5 Kasma | Technopat Sosyal
GTX 750 Ti GTA 5 kasma sorunu | Technopat Sosyal
Bu linklerdeki arkadaşlarımızın yorumlarına bakıcak olursak hepsi 4 GB ram kullanıyor (benim gibi) ve hepsinin oyun esnasındaki RAM kullanımı %92-%95 (Benim gibi). Yani kısacası 4 GB RAM e sahipseniz oyunu almadan önce 2 defa düşünün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı