Çözüldü HD 6570'li sistemin fanları dönüyor ama görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkysaitma817

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston 2000MHz DDR3
Ekran kartı
HD 6570 2GB saphire
Anakart
Gigabyte Ga 780t d3l
İşlemci
AMD Anthlon II x4 640
Sistem.
Ekran karti AMD Radeon HD 6570.
Anakart Gigabyte GA 780t D3l.
İşlemci AMD anthlon IIX4 640.
RAM Kingston 4 GB 2000MHz modeli bilmiyorum 450 watt PSU var.

Sorun bölgede elektrik sık sık kesiliyor. Geçende kesildi tam işimin ortasindayken.
Sonra geri geldi açmaya çalışıyorum ama ekranda görüntü yok. Kasanın fanları dönüyor ana kartta ışık yanmiyordu ışık yeri nerede onu da bilmiyorum açıkçası. Fare ve kasanin cdsine güç geliyor ama diger dis parcalara Wi-Fi ve klavye gibi güç gelmiyor. BIOS pilini takıp cikardim RAM'in yerini değiştirdim ama bir değişiklik olmadi. Ne yapmam gerekir söyleyebilir misiniz?

Çözüm
HDMI kablonuzu anakarta takın eğer işlemciniz APU işlemciyse ekran kartı vardır işlemcide girin bir bakın ekran kartı çalışıyor mu diye.

APU değil sanirsam ama baska bir husus daha var kasa acilirken bip sesi vermiyor. Anakart desem fanlari döndürmemesi lazım acikcasi cokta anlamiyorum ama bip sesi gelmiyor ve görüntü alamıyorum..

Ekran kartın yanmış olabilir gidip şikayette bulun eğer önceden haber verilmediyse.

Sorunu çözdük ekran kartinin (sanirsam) oradaki bir kablo gevsemis gibiydi sikistirdik iyice düzeldi teşekkür ederim onerilerin için.
Ekran kartın yanmış olabilir gidip şikayette bulun eğer önceden haber verilmediyse.

HDMI kablonuzu anakarta takın eğer işlemciniz APU işlemciyse ekran kartı vardır işlemcide girin bir bakın ekran kartı çalışıyor mu diye

HDMI kablonuzu anakarta takın eğer işlemciniz APU işlemciyse ekran kartı vardır işlemcide girin bir bakın ekran kartı çalışıyor mu diye.

APU değil sanirsam ama baska bir husus daha var kasa acilirken bip sesi vermiyor. Anakart desem fanlari döndürmemesi lazım acikcasi cokta anlamiyorum ama bip sesi gelmiyor ve görüntü alamıyorum..

Sorunu çözdük ekran kartinin (sanirsam) oradaki bir kablo gevsemis gibiydi sikistirdik iyice düzeldi teşekkür ederim onerilerin için.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı