Metin2 TR hangi sunucuda oynanmalı?

TR oynamanı tavsiye etmem Gameforge çalışanları oyun içerisinde gerçek para karşılığında eşya satıyor, rekabet ortamını öldürüyor, hilecileri geç banlıyorlar düzenli takip edemiyorlar. Bana inanmıyorsan sadece google "metin2 gm item simya satıyor" yazabilirsin. Arkaplanda dönen kara pis işler var, onun yerine insanların mutlu mesut eğlendiği private sunucuları oynayabilirsin en azından şeffaf yönetim.

Ruby, Marmara, bagjanamu ticareti dönen ve kalabalık svler uzun zaman sonra başladıysan sana tavsiyem az buçuk para yatırıp binek vb çekip temel itemlerinle 10levele çarını sabitleyip 1.köy farmı yapıp düşen 9lvlik zırhları, elementli iç itemleri ve 1lvlik kalkan, kaskları +9'a lonca demircisinde kolayca basıp (bu itemlerin +basmaları ucuz)çok hızlı gelişim elde edebilirsin ben 3gün 1.köy farmıyla mitsi yakut takmıştım 0'dan başlıyanlara tavsiyemdir.
Teşekkürler. Bir miktar para yatırarak ve balık farmı ile günde 5-10 arası yabbie yengeci, altın sudak vb. tutarak simya setimi tamamladım oynamaya devam ediyorum. Tek kafama takılan bedensel ile mi devam etmeliyim yoksa zihinsel mi oynamalıyım. Pvplerde oynarken de hep düşük level takılırdım şuan hala 30 levelim simya setimi dizdiğim için kasmak istiyorum ama beceri konusunda kararsızım yüksek levelde hangisi iyi oluyor bilmiyorum. Yohara'da ve yüksek level maplerde zihinsel iyi diyorlar ama hiç bilmiyorum oraları.

TR oynamanı tavsiye etmem Gameforge çalışanları oyun içerisinde gerçek para karşılığında eşya satıyor, rekabet ortamını öldürüyor, hilecileri geç banlıyorlar düzenli takip edemiyorlar. Bana inanmıyorsan sadece google "metin2 gm item simya satıyor" yazabilirsin. Arkaplanda dönen kara pis işler var, onun yerine insanların mutlu mesut eğlendiği private sunucuları oynayabilirsin en azından şeffaf yönetim.
Senelerim pvp sunucularda geçti daha fazla emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum. TR bayağı zevkli geldi bana mutluyum.

Teşekkürler. Bir miktar para yatırarak ve balık farmı ile günde 5-10 arası yabbie yengeci, altın sudak vb. tutarak simya setimi tamamladım oynamaya devam ediyorum. Tek kafama takılan bedensel ile mi devam etmeliyim yoksa zihinsel mi oynamalıyım. PvP'lerde oynarken de hep düşük level takılırdım şu an hala 30 levelim simya setimi dizdiğim için kasmak istiyorum ama beceri konusunda kararsızım yüksek levelde hangisi iyi oluyor bilmiyorum. Yohara'da ve yüksek level maplerde zihinsel iyi diyorlar ama hiç bilmiyorum oraları.

Yeniden başlanılacaksa Ruby charon-luciferde başlanmalı. 3 sene Marmara oynadım ve yavaştan o server ölecek. Ticaret iyice durdu. Şu anda Ruby'de oynuyorum ve yeni başlayan için biçilmiş kaftan. Gidersin balığını tutarsın sadece çarşamba 00.00-12.00 arası bile balık tutsan zaten bir şekilde hesabını dizersin. Yohara amacın varsa ve düşük bütçeli(illegal won alma ve ep az yatırmadan bahsediyorum) kesinlikle sura açmalısın. Ninja maliyetli şaman üzer bedensel çıt kırıldım zihinsel nazlıdır hocam. Sura karakterini hiç sevmem fakat bir gerçek var ki en güçlü ve maliyetsiz çar sura.

Yeni konular

Geri
Yukarı