HD 6670'li sistemde oyun performansı nasıl arttırılır?

Hocam internette gezinirken RX580 veya GTX 1050 Ti gibi kartlar var bunları i5 3570 gibi bir işlemci beslemez mi aslında hesabımı yaptım ama darboğaz çok sıkıntı ediyor.

Hocam farkındayım fakat o işlemci o ekran kartını besleyemiyor, işlemciniz eğer düşük kalitede olursa oyunlarınız sürekli donar. i7 2600 RX570-580 için oldukça uygun.

Hocam o sistemi upgradelemek bi tık saçma bendede pentium g2120 vardı i5 3470 yaptım ram aldım ssd aldım. Tek tek alıp koyunca çok masraflı oldu en sonunda direkt pc yi değişmeniz mantıklı olur hatta en son i7 3770 almayı falan düşündüm. Sizin bilgisayarınızada en fazla o takılır gereekte yok
Peki hocam sağolun teşekkür ederim

Hocam farkındayım fakat o işlemci o ekran kartını besleyemiyor, işlemciniz eğer düşük kalitede olursa oyunlarınız sürekli donar. i7 2600 RX570-580 için oldukça uygun.
Hocam bunların yanında GTX 1050 ti nasıl olur i5 3570 ile

Peki hocam sağ olun teşekkür ederim.

Hocam bunların yanında GTX 1050 Ti nasıl olur i5 3570 ile.

Hocam i5 3470'in aşırı ucuz olduğunu biliyorum merak etmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fakat bu videoyu izlersiniz işlemci kullanımının bütün oyunlarda %90 civarı olduğunu görürsünüz ve bu takılmalara, donmalara yol açar. GTX 1050 Ti ve i7 2600 ikilisi yapabilirsiniz.

Hocam i5 3470'in aşırı ucuz olduğunu biliyorum merak etmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fakat bu videoyu izlersiniz işlemci kullanımının bütün oyunlarda %90 civarı olduğunu görürsünüz ve bu takılmalara, donmalara yol açar. GTX 1050 Ti ve i7 2600 ikilisi yapabilirsiniz.
Bu attığın videodaki sistem yani i5 3470 GTX 1050 ti ikilisi bizim burada ki internet cafelerdeki ile aynı

Yeni konular

Geri
Yukarı