HD 6790 GTA 5 performansı nasıldır?

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
16 gb
Arkadaşlar merhaba arkadaşım şimdilik idare etmek için Max 500 TL'lik kart arıyor ama sadece biz Antalya'da olduğumuz için kart Antalya'da olsun diyor bende XFX'in HD 6790 1 GB'sini buldum biraz forumlarda gezdim ve R7 240'dan daha performanslı olduğunu gördüm arkadaşım çok anlamıyor sadece 16 GB RAM'im var onu biliyorum diyor 500 TL'ye bu kart GTA 5 açar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

60 FPS'e sabitlemiş öyle oynuyor. Böyle performans testi olmaz.

Ben HD5750 ile 900P düşük ayarlarda 45 60 FPS alıyordum. HD6790 ise HD5750'den daha güçlü olduğuna göre daha iyi FPS alırsınız fakat işlemci modeli önemli GTA 5 için, işlemci nedir?

Hocam adam işlemci bilmiyor ama şöyle 3 yok önce toplanmış.

3 yıl önce daha önceki senelerin işlemcisiyle de toplanmış olabilir sistem :) bilgisayar arkadaşınızın yanında değil mi, işlemci modeline bakmak zor olmamalı?

3 yıl önce daha önceki senelerin işlemcisiyle de toplanmış olabilir sistem :) bilgisayar arkadaşınızın yanında değil mi, işlemci modeline bakmak zor olmamalı?

Hocam arkadaş 3 yıl önce 2. el almış haftaya hafta sonu gidip alacakmış o zaman bakacağız da bu kartla 60 FPS almak için ortalama hangi işlemci gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı